Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů?

Slavný astronaut NASA šokoval slovy o mimozemšťanech: Zabránili konci života na Zemi!

  • Astronaut zveřejnil překvapivé informace
  • Mimozemšťané zabránili válce mezi USSR a USA

Vděčí lidstvo mimozemšťanům za to, že na Zemi stále existuje život? Bývalý astronaut NASA říká, že rozhodně ano! Podle něj zelení mužíčci zabránili jaderné válce mezi Sovětským svazem a USA.


Nepřehlédněte: Narodil jsem se v roce 6491, tvrdí cestovatel časem. Test na detektoru lži přinesl šokující výsledek!


Slavný astronaut NASA

UFO
Zdroj: Pawel86 / Pixabay

Edgar Mitchell, veterán mise Apollo 14, který na povrch Měsíce vkročil v roce 1971, říká, že vysoce postavení vojenští činitelé spatřili UFO během testů jaderných zbraní.

Slavný astronaut je znám tím, že otevřeně hovoří o své víře v mimozemšťany. Zejména pak od chvíle, kdy přistál na povrchu našeho nejbližšího souputníka a a stal se jednou z nejvýznamnějších postav celosvětové UFO komunity.

Mitchell pro The Mirror řekl, že vojenští zasvěcenci viděli podivná plavidla létat nad raketovými základnami a slavným zařízením White Sands, kde byla v roce 1945 odpálena vůbec první jaderná bomba na světě.

„White Sands bylo testovací místo pro atomové zbraně, a to mimozemšťany zajímalo. Chtěli vědět o našich vojenských schopnostech. Z mých vlastních zkušeností při rozhovorech s vlivnými lidmi vyplynulo, že mimozemšťané se snažili zabránit tomu, abychom válčili a chtěli, aby byl na Zemi mír,“ prohlásil.

Mitchell také naznačil, že podobné příběhy slyšel od dalších lidí, kteří obsluhovali sofistikovaná vojenská zařízení na raketových základnách. Na střelnici White Sands Missile Range byla v roce 1945 testována první atomová bomba a Mitchell tvrdí, že mu tamní důstojníci řekli, že rakety letící nad tímto místem sestřelili mimozemšťané.

Jeho myšlenky jsou však ve vědecké komunitě považovány za – mírně řečeno – kontroverzní. „Pro mě je to jen další případ fantazie a spekulací o UFO. Když se snažíte dobrat faktů, je to jako házet hrách na zeď,“ řekl odborník na UFO Nigel Watson pro IFL Science.

UFO, UAP
Zdroj: Albert Antony / Unsplash

Mitchell hodně mluví

Redaktoři The Mirror se pro změnu zeptali Nicka Popea, bývalého výzkumníka ministerstva obrany v oblasti problematiky UFO, zda Mitchellovým tvrzením věří. „Edgar Mitchell je čestný a pravdomluvný člověk, kterého jsem měl tu čest poznat,“ řekl.

„Ale pokud je mi známo, většina jeho informací o této problematice nepochází z věcí, které sám zažil, ale z toho, co mu řekli jiní.

„Je zřejmé, že vzhledem k tomu, kým je, měl přístup k vládním, vojenským a zpravodajským informacím na nejvyšší úrovni, ale protože – zcela pochopitelně – nechce jmenovat své zdroje, nemůžeme si být jisti, že s ním tito lidé jednali na rovinu, nebo že skutečně byli zasvěceni do jakýchkoli utajovaných informací o UFO.“

„Je to hezká myšlenka, ale pokud mohu být skeptický, upozornil bych, že je to téměř přesně zápletka klasického sci-fi filmu Den, kdy se zastavila Země z roku 1951,“ pokračoval.

„Vzhledem k tomu, že vesmír je starý asi 14 miliard let, pokud nás někdo navštívil, je nepravděpodobné, že bychom měli co do činění s civilizací, která je jen o pár set starší, takže příběhy o tom, že se mimozemšťanům podařilo narušit jen několik našich jaderných testů, jsou přitažené za vlasy.“

Zdroj náhledové fotografie: Stephen Leonardi / Unsplash, zdroj: The Mirror, IFL Science

Total
0
Shares