Cestovatel v čase, budoucnost

Narodil jsem se v roce 6491, tvrdí cestovatel časem. Test na detektoru lži přinesl šokující výsledek!

  • Přicházím z roku 6491, tvrdí mladík
  • Podle detektoru lži říká pravdu

Žijí mezi námi skuteční cestovatelé v čase? Už to tak vypadá! James Oliver o sobě tvrdí, že do naší současnosti přicestoval z roku 6491. Aby své tvrzení dokázal, podstoupil test na detektoru lži s výsledkem, kterému je těžké uvěřit.


Nepřehlédněte: WhatsApp oznámil neuvěřitelnou novinku. Konec překlepům a trapným chvilkám!


Cestovatel z roku 6491

Samozvaných cestovatelů je na internetu celá řada. Věřit se jim příliš nedá. Výjimku představuje muž, který si říká James Oliver. Tvrdí o sobě, že do naší současnosti přicestoval z daleké budoucnosti, ale nemůže zpět, protože se jeho stroj času porouchal. Lidé ho okamžitě nařkli z podvodu. Mladík se však nenechal zastrašit a dobrovolně souhlasil s tím, že podstoupí test na polygrafu (detektoru lži). A výsledek všechny omráčil.

O tom, že cestování v čase není mýtus, se pokouší přesvědčit svět muž, který si nechává říkat James Oliver. Tvrdí, že je planetárním vědcem z budoucnosti. Když dorazil v roce 2018 na Zemi, objevil se problém – jeho stroj času se pokazil a on zde zůstal uvězněn. To, že říká pravdu, údajně dokládá test na detektoru lži.

Rozhovor na YouTube kanálu ApexTV začíná tím, že se ho moderátor zeptá: „Jste skutečným cestovatelem v čase?“ Mladík je připojený na detektor lži. A když odpoví „ano“, na monitoru se objeví slovo „Pravda“ napsané velkými písmeny, což znamená, že říká pravdu.

„Vaše roky jsou jiné než ty u nás.“ Dodává, že tam, odkud pochází, rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní. Podle polygrafu pravdivě odpověděl i na další otázky. „Pro ujasnění… jediným mým cílem je dokázat vám, že cestování časem existuje,“ tvrdí Oliver.

Samotný rozhovor se nese v duchu science fiction, protože v něm zazní hned několik neuvěřitelných věcí. Například, že mimozemšťané skutečně existují, nebo že v jeho realitě je naprosto normální, že lidé cestují na nové planety.

„Někdy vyhrajete jackpot a najdete inteligentní život. Objevíte nové planety, nové ekosystémy.“ Sám prý na vlastní oči párkrát viděl mimozemskou bytost. „S některými mám velmi blízký vztah a mám mezi nimi dobré přátele.“

Jako z filmu Návrat do budoucnosti

V rozhovoru varuje před klimatickými změnami a radí, aby lidstvo rychle zavedlo emisní stropy, než bude pozdě. Dále říká, že umělá inteligence bude v budoucnu všudypřítomná a bude nám pomáhat ze každé situace.

Příběh Jamese Olivera odráží dějovou linku známého filmu Návrat do budoucnosti, kde Marty McFly uvízne v 50. letech, protože jeho stroji času – starému DeLoreanovi – dojde plutonium. I kdyby nic z toho, co muž říká, nebyla pravda a detektor lži byl porouchaný, svým příběhem přinejmenším zaměstnal mnoho světových médií.

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares