World of Warships: Legends míří na chytré telefony

Slavná online hra World of Warships: Legends míří do telefonů

  • Námořní boje ve World of Warships: Legends si užijí i majítelé Android telefonů
  • Mobilní hra nabídne cross-platform matchmaking, tedy postup napříč platformami

Studio Wargaming právě oznámilo, že oblíbená konzolová hra World of Warships: Legends vyplouvá na mobilní platformy s plnohodnotným multiplatformním zážitkem. Právě byl zahájen předběžný beta test v Kanadě a dostupný je na telefonech a tabletech se systémem Android.


Nepřehlédněte: Podívejte se na první video ze hry Battlefield Mobile


World of Warships: Legends je mmultiplatformní

Mobilní hra bude zahrnovat cross-platform matchmaking, který přináší známou hratelnost optimalizovanou pro mobilní platformy. Ačkoli toto zatím není k dispozici v aktuálním testovacím sestavení, plánuje se také postup napříč platformami, takže hráči budou moci plynule pokračovat ve svém hraní, ať jsou kdekoli.

World of Warships: Legends míří na chytré telefony
World of Warships: Legends míří na chytré telefony | foto: Wargaming

Bitvy lodí míří na mobily

„Herní prostředí se neustále mění a mobilní zařízení, jakožto nejrychleji rostoucí herní platforma, nám poskytuje lákavé příležitosti jak z hlediska přilákání nových hráčů, tak z hlediska poskytování nových způsobů, jak si naši stávající konzoloví hráči mohou hru nově užít,“ řekl Evgeniy Shukin, publishing director World of Warships: Legends.

Více než 7 milionů námořníků

Online hra World of Warships: Legends byla spuštěna v roce 2019 na konzolích PlayStation a Xbox, aby přinesla taktický námořní boj World of Warships také konzolovým hráčům a sdílela podobný herní zážitek, ale s jiným tempem a množstvím exkluzivních funkcí. Od té doby World of Warships: Legends přilákalo více než 7 milionů hráčů po celém světě.

Total
0
Shares