Battlefield Mobile oznámen pro mobilní zařízení

Podívejte se na první video ze hry Battlefield Mobile

  • Podívejte se na první videa z Battlefield Mobile
  • Z Filipín a Indonésie, kde se hra testuje, dorazily neoficiální záběry

Mobilní Battlefield Mobile je netrpělivě očekáván nejedním příznivcem stříleček. Aby také ne, Battlefield je ve světě FPS pojem a každý nový díl vzbuzuje galaktické šílenství. Vývojáři slibují parádní grafiku, skvělou hratelnost i pokročilou destrukci, kterou známe z počítačů. Teď se konečně můžeme podívat na premiérové gameplay záběry přímo z akce.


Nepřehlédněte: Battlefield Mobile si v betě zahrajeme už na podzim


Battlefield Mobile bude jedinečný

Ne, nejedná se o oficiální záběry. Video na Youtube nahráli lidé, kteří měli to štěstí, že se dostali do alfatestu, který už odstartoval v Indonésii a na Filipínách na mobilech a tabletech s Androidem.

Vidět můžeme válečnou vřavu v režimu Conquest na mapě Grand Bazaar, původně z Battlefieldu 3. Zatím hra vypadá dobře a je zajímavé sledovat, jak funguje ovládání a jak destrukce ovlivňuje herní prostředí.

Do akce vlétneme až příští rok

Na hře pracuje studio Industrial Toys, jehož šéfem je velezkušený Alex Seropian ze slavného Bungie (Halo 2, Halo 3, Destiny 2…). Battlefield Mobile bude free-to-play, tedy zdarma, ale obsáhne mikrotransakce a pro spuštění bude vyžadován přístup k internetu. Seznam podporovaných telefonů a tabletů EA stále nezveřejnilo. Pro přístup do testování je zatím vyžadován přístroj s Androidem 7.0 a novějším.

Vývoj mobilního Battlefieldu DICE potvrdilo letos v dubnu s tím, že má vyjít příští rok. Autoři na hře stále pracují, ale pokud vše půjde podle plánu a vývoj bude probíhat bez komplikací, někdy na podzim dojde k oznámení otevřené bety.

Total
5
Shares