Battlefield Mobile oznámen pro mobilní zařízení

Battlefield Mobile si v betě zahrajeme už na podzim

  • Příští rok přijde nová mobilní hra Battlefield Mobile
  • Nabídne dechberoucí válečnou akci a skvělou grafiku
  • V beta verzi si ji zahrajeme ještě před oficiálním vydáním

Když se řekne nejlepší počítačová střílečka, každému se vybaví série Call of Duty a Battlefield. Populární COD už na mobilech máme, bolí z něj palce, ale vypadá a hraje se skvěle. V plné parádě se na obrazovky mobilních telefonů chystá i populární série Battlefield.


Nepřehlédněte: Mobilní hra Battlefield vyjde v roce 2022


Battlefield Mobile: nový král mobilních stříleček?

Bohužel se jí nedočkáme už letos. Podle serveru PhoneArena ale existuje šance, že si ji budeme moci vyzkoušet dlouho před oficiálním vydáním. Vydavatelství EA totiž nově oznámilo, že už začalo uzavřeně testovat Battlefield Mobile v Indonésii a na Filipínách, přičemž betatest plánuje zpřístupnit i dalším natěšeným pařanům v ostatních částech světa.

Pokud vývojáři nenarazí na větší problémy, mají v plánu spustit samostatnou webovou stránku, kde se bude možné zaregistrovat do předběžného přístupu. Někdy na podzim by pak mohlo dojít k oznámení otevřené bety.

Batttlefield Mobile
Battlefield oznámen pro mobilní zařízení | foto: pockettactics

Jiná hra než na PC a konzolích

Battlefield pro smartphony a tablety má být naprosto jiná než hra, než kterou DICE tvoří pro konzole a PC. Nabídnout by měla přepracované ovládání šité na míru dotykovým displejům i jinou válečnou zápletku. Vývojáři ze studia iToys ji vytváří úplně od základu a hráčům nabídnou zcela zdarma.

Předpokládáme, že mobilní verze Battlefieldu bude čistě multiplayerovou záležitostí, ale žádné podrobnosti na veřejnost zatím neunikly. Stejně tak vývojáři nijak blíže nespecifikovali, jaké smartphony budou oficiálně podporovány. Dříve jen vágně oznámili, že pro spuštění hry bude zapotřebí chytrý telefon s Androidem 7.0 a novějším.

Total
7
Shares