Battlefield Mobile oznámen pro mobilní zařízení

Mobilní hra Battlefield vyjde v roce 2022

  • Příští rok přijde nová mobilní hra Battlefield
  • Má být zcela odlišná od toho, co dělá DICE
  • Vývojem mobilní verze bylo pověřeno studio iToys 

Společnost Electronic Arts na své oficiální stránce nastínila další budoucnost série Battlefield, která se nebude točit jen kolem nového velkolepého dílu pro počítače a konzole. Chystá se i samostatná Battlefield hra pro chytré mobily.


Psali jsme: KAUZA: Google vyhrál spor s Oraclem. Platit miliardy nemusí


Do akce vlétneme příští rok

„V roce 2022 přijde nová mobilní hra Battlefield. Vždy bylo naší vizí přinést Battlefield na další platformy. Takže po letech prototypování vám s velkým potěšením můžu říct, že naši přátelé v Industrial Toys, ve spolupráci se všemi tady v DICE, vyvíjejí úplně nový Battlefield, který v roce 2022 přinese totální válku na chytré telefony a tablety,“ uvedl Oskar Gabrielson, generální manažer DICE.

Batttlefield Mobile
Battlefield oznámen pro mobilní zařízení | foto: pockettactics

Battlefield pro mobily bude jedinečný

Z oznámení vyplývá, že Battlefield pro smartphony a tablety má být naprosto jiná než hra, než kterou DICE tvoří pro konzole a PC. Nabídnout by měla přepracované ovládání šité na míru dotykovým displejům a jinou válečnou zápletku. Vývojáři ze studia iToys ji údajně vytváří úplně od základu.

Battlefield pro mobily právě přechází do fáze testování, aby mohl být vydán už příští rok. Snad na další podrobnosti nebudeme muset dlouho čekat. Zatím se studio nepochlubilo žádným screenshotem, natož videem z hraní či trailerem.

Total
1
Shares