Dungeons 3

Simulátor správce kobky je dočasně zdarma. Stahujte Dungeons 3

  • Epic Games opět zmenil plány
  • Místo strategie World in Conflict uvolnil zdarma Dungeons 3

Podle původních plánů jsme touto dobou měli stahovat skvělou strategii World in Conflict, jenže herní obchod Epic Games Store se, jako už po několikáté, rozhodl pro změnu a tak nám nabízí úplně jiný titul, než původně sliboval. Ale nestěžujeme si, to jako vůbec ne.

Simulátor správce kobky

V aktuální nabídce je hrou zdarma strategie Dungeons 3 od tvůrců z Realmforge Studios, která vyšla v roce 2017. V tomto titulu bude vaším úkolem vytvořit jedinečný podzemní dungeon s širokou škálou místností, pastí a budov.

Buďte si jistí, že dohromady dáte tu nejděsivější armádu, jakou svět kdy spatřil, z odporných kreatur, jako jsou orkové, sukuby, zombie a spousta další havěti. A až kompletně shromáždíte svá vojska, nastane ten správný čas vynořit se z temnot a dovést armádu na povrch, kde budete ničit zemi a likvidovat vše, co vám přijde do cesty.

Vysoké hodnocení

Na Steamu má aktuálně hra 94 % kladných recenzí, na Metacriticu pak hodnocení 75 %. O zábavu tak nebude nouze. Aktivovat Dungeons 3 si můžete na tomto odkazu, pokud tak učiníte, zůstane vám v knihovně už napořád. Čas na vyzvednutí máte do 12. listopadu.

Stahujte zdarma z Epic Games Store

Total
14
Shares
1 komentář

Comments are closed.