Dítě s telefonem

SIM s obrovskou porcí dat se už koupit nedají, překupníci je na Aukru prodávají za tisíce

  • Předplacenky s obrovskou porcí dat se už koupit nedají
  • Situace se snaží využít překupníci
  • Na Aukru SIM nabízejí za nekřesťanské peníze

Velmi zajímavý tarif v rámci svých předplacených karet si připravilo během letních měsíců O2. Lidé mohli získat SIM kartu se 100 GB dat, za kterou zaplatili pouze 300 Kč měsíčně. Na všechny zájemce se ale pochopitelně nedostalo, protože operátor akci omezil nejen časově, ale také množstvím nabízených SIM karet.

Na Aukru to žije

S příchodem nového školního roku speciální akce O2 skončila a někteří lidé se situace snaží využít. Na aukčním portálu Aukro.cz se v uplynulých hodinách objevilo hned několik inzerátů, které SIM nabízejí za přemrštěné ceny. Inzeráty se pohybují v částkách od 750 do 9 999 Kč. Pikantní na tom přitom je, že speciální SIMku si mohl během léta pořídit v podstatě úplně každý, stačilo jen zaplatit za kredit.

Situace na Aukru | foto: vlastní

Limitovaná edice SIM karet

Dodejme, že takto levná mobilní data dosud nenabídl žádný tuzemský operátor ani v rámci paušálních služeb, natož pak u předplacenek. Vše funguje velice jednoduše, zákazníkům se z kreditu každý měsíc odečte 300 Kč. Přesně tolik neomezená data stojí. Asi není třeba příliš zdůrazňovat, že speciální SIM představuje zajímavé řešení zejména pro lidi, kteří se k internetu často připojují mimo domov a dostatečné množství dat je pro ně nejvyšší prioritou.

Zdroj náhledové fotografie: Patricia Prudente / Unsplash

Total
7
Shares
1 komentář

Comments are closed.