Sennheiser Momentum 4 Wireless

Sennheiser Momentum 4 Wireless s výdrží až 60 hodin jako náhrada za Apple AirPods Max?

  • Populární brand uvedl nová sluchátka
  • Jde o Sennheiser Momentum 4 Wireless
  • Do prodeje jdou za velmi zajímavou cenu

Sennheiser Momentum 4 Wireless jsou horkou novinkou v rámci portfolia osvědčené značky nejen pro audiofily. Hlavní devízou je oproti minulé generaci  řádně překopaný design stejně jako pořádná výdrž plus několik dalších vychytávek.

Výrobce opět vsadil na 42mm měniče; jedním dechem však dodává, že tentokrát jsou vyladěné tak, že poskytují „brilantní dynamiku, čistý zvuk a prvotřídní poslech“.

Sennheiser Momentum 4
Zdroj: Sennheiser

Sennheiser Momentum 4 Wireless

Tahle evoluce se však neobešla bez určitých ústupků. Pravou kůži nahradila veganská, sluchátka se už nedají složit a první recenzenti prohlašují, že do jisté míry zmizela i prémiovost, jež byla pro předchůdce naprosto signifikantním aspektem.

To nic nemění na tom, že skvěle hrají, ANC (aktivní potlačení okolního hluku) je samozřejmostí stejně jako široká podpora kodeků jako je AAC, SBC, aptX nebo aptX Adaptive.


Nepřehlédněte: Jediný žralok, který žere benzin! Seabreacher vypadá jako stíhačka a skáče metr nad hladinu


Potěší vyměnitelné náušníky, velmi pěkné a hlavně bytelné ochranné pouzdro, kde jsou uschovány i propriety zvláště pro ty z uživatelů, kteří stále nedají dopustit na staré dobré drátové připojení.

Sennheiser Momentum 4
Zdroj: Sennheiser

Sennheiser Momentum 4 Wireless zvládnou na jedno nabití až 60 hodin hraní, což na papíře vypadá vážně skvěle a toto číslo dává na frak i dražší konkurenci.

Novinka jde oficiálně do prodeje už 23. srpna, dostupnost v Česku by měla být nejspíše nedlouho poté. Česká cena prozatím není k dispozici, ale měla by se pohybovat kolem 8 700 Kč včetně DPH.

Zdroj náhledové fotografie: Sennheiser / TZ

Total
0
Shares