Tesla, duchové

Scéna jako z Věřte, nevěřte! Řidiči Tesel pozorují neviditelné chodce na hřbitovech

  • Duchařské seance majitelů vozidel Tesla v poslední době plní internet
  • Umí snad kamery aut Elona Muska vidět duše zemřelých?

Připomíná to scénu z populárního mysteriózního pořadu. Na displeji navigace v elektromobilech Tesla se objevují chodci, ve skutečnosti tam však žádní nejsou. Jsou to snad duchové?


Nepřehlédněte: Vědci objevili 700 000 supermasivních černých děr a obrovský oblak plynu spojující kupy galaxií


Ať žijí bubáci!

Uživatelé sociálních sítí se rádi straší. Tentokrát se jedná o zajímavé spojení elektromobilů značky Tesla a duchů na hřbitovech. Je sice fajn, že vlastníte fantastické elektrické auto, dokud však jednoho dne nejedete kolem hřbitova a vaše autíčko nezačne zaznamenávat chodce v okolí, kterým byste se nejraději vyhnuli.

Jak známo, Tesly disponují pro monitorování okolního prostředí kamerami a ultrazvukovými senzory, které na displejích umí zobrazovat chodce. Kamery je navíc detekují a zobrazují v rámci působivé interaktivní vizualizace.

Mnoho majitelů elektromobilů Tesla však v poslední době informuje, že jejich vůz údajně rozpoznal tajemné postavy. Příkladem budiž video influencera Fernanda Torraci, ve kterém tento chlapík svým sledujícím ukazuje, co se mu přihodilo, když projížděl hřbitovem.

V klipu je vidět, jak se zničehonic na displeji Tesly objeví postava podobná člověku, která jde z pravé strany silnice směrem k vozidlu. Torraca pohotově namíří svůj telefon směrem k čelnímu oknu, aby dokázal, že tam ve skutečnosti žádný chodec není. Poté vystrašený rychle ujíždí pryč.

Na displeji Tesel se objevují chodci

Pod jeho videem ze hřbitova se objevily stovky komentářů a mnoho různých teorií. Ve skutečnosti však existují jen dvě možnosti, buď se porouchaly senzory a „duchové“ jsou jen chybou v systému, která obvykle zmizí po jeho restartu. Nebo citlivé senzory pracují správně a zaměňují objekty, jako jsou pomníky, za domnělé duchy, kteří se pak procházejí na displeji automobilů značky Tesla.

Zdroj náhledové fotografie: Instagram/@theking.racing, zdroj: Instagram

Total
0
Shares