Nevěra, telefon

SAZKAmobil spouští parádní letní akci. Rozdává dvojnásobná data a vylepšuje tarify

  • Kdo si dobije kredit alespoň za 300 Kč, obdrží místo původních 1 GB nově 2 GB dat
  • Během léta lze také pořídit 5GB datový balíček za zvýhodněnou cenu 290 Kč

Virtuál SAZKAmobil připravil speciální letní akci balíčků zvýhodněných dat. Uživatelům předplacenek přináší mobilní internet zdarma s dvojnásobným objemem dat za dobití, datový balíček 5 GB za zvýhodněnou cenu a tarifním zákazníkům výhodné datové balíčky nad rámec tarifu.


Nepřehlédněte: Český T-Mobile napadli hackeři. Lidem v neděli nefungovalo prakticky nic


Speciální letní promo probíhá po celé prázdniny, od 1. července do 31. srpna 2022. „Každý zákazník potřebuje v létě více dat. Abychom vyšli vstříc všem našim zákazníkům, připravili jsme pro ně speciální letní datovou nabídku. Tu jistě ocení během dovolené u vody, na chalupě, nebo kdekoliv na cestách,“ řekl Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.

Odměna za dobití mobilní internet zdarma

Předplacená SIM karta nabízí v rámci letní akce odměnu za dobití formou mobilního internetu zdarma s dvojnásobným objemem dat. Každý zákazník, který si v létě během akce dobije kredit v hodnotě alespoň 300 Kč, obdrží místo původních 1 GB nově 2 GB dat. Podmínkou je dobití SIM karty v online prostředí. Ať už na webových stránkách SAZKAmobilu, v internetové samoobsluze, anebo prostřednictvím mobilní aplikace.

Ideální telefon
Zdroj: Jonas Leupe / Unsplash

5 GB dat za zvýhodněnou cenu

Zákazníci předplacenek si mohou během léta pořídit 5 GB datový balíček za zvýhodněnou cenu 290 Kč. Původní cena tohoto balíčku je 350 Kč, a je možné jej získat zakoupením v internetové samoobsluze, v mobilní aplikaci či na zákaznické lince.

Speciální datové balíčky pro tarifní zákazníky

V průběhu léta si zákazníci s paušálním tarifem mohou zakoupit zvýhodněné dokupové datové balíčky nad rámec svého tarifu. Původní 1 GB balíček bude navýšen na dvojnásobek. Zákazník tak získá 2 GB za původní cenu 100 Kč.

V případě dokoupení 5 GB datového balíčku zaplatí stejně jako předplacenky zvýhodněnou cenu 290 Kč. Oba dokupové balíčky lze aktivovat v internetové samoobsluze, v mobilní aplikaci, nebo na zákaznické lince.

Zdroj náhledové fotografie: Hitesh Choudhary / Unsplash, zdroj: SAZKAmobil tisková zpráva

Total
0
Shares