Samsung Galaxy Watch 5

Nejošklivější Samsungy všech dob? Kritici Galaxy Watch 5 si neberou servítky

  • Samsung v létě představí nové hodinky
  • Galaxy Watch 5 (Pro) nabídnou větší výdrž
  • Některé změny vyvolaly vlnu kritiky

Samsung připravuje novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch5. Hlavní mezigenerační změny se projeví v aspektech jako je množství pokročilých integrovaných funkcí, jednodušší design nebo větší kapacita baterie. Právě ta byla trnem v oku spoustě majitelů loňských Galaxy Watch4 (recenze).

Galaxy Watch 5

To by se mělo už brzy zásadně změnit. Nová generace totiž nabídne větší akumulátor (572 mAh – pozn. redakce) a Samsung prý zvažuje i jiný (hodnotnější) materiál.

Tipuji, že se zbrusu nové zpracování bude s velkou pravděpodobností týkat varianty Pro. Šasi hodinek bude z titanu a nebude chybět ani safírové sklíčko. Stinnou stránkou tohoto „zlepšováku“ by však údajně měla být vyšší pořizovací cena.


Nepřehlédněte: Máte astronomický účet za telefon? Trojan SMSFactory se schová v mobilu a pomalu tahá z lidí tisícovky


Ošklivý design

Z dalších novinek mezi uživateli asi nejvíce rezonují chybějící otočná luneta i samotný vzhled. Spousta z nich totiž na „hodinkovější“ smartwatch nedá dopustit a má značce za zlé, že se pouští do zbytečných experimentů.

Najdou se však i tací, kteří jdou ještě dál a výrobci vzkazují, že horší už to snad ani nemá být. Naráží tak na nepatrně větší tělo a mnohem širší rámečky kolem displeje.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung, tisková zpráva

Total
0
Shares