Samsung se dotahuje na Apple, jeho telefony získají 4 velké aktualizace Androidu

Samsung vám udělá velkou radost. Na Galaxy S21 brzy pošle klíčovou aktualizaci

  • Série chytrých telefonů Galaxy S21 dostane nadstavbu One UI 4.1
  • Vydání zásadní aktualizace je prý doslova na spadnutí

Samsung uvádí na trh nové smartphony Galaxy S22 s nejnovější nadstavbou One UI 4.1. Majitelé starších modelů S21, S21+ a S21 Ultra tak pochopitelně zajímá, kdy bude dostupná i pro jejich smartphony.


Nepřehlédněte: Do Česka zamíří další skvělý telefon. Je to parádní žiletka Xiaomi 12 Lite


Galaxy S21 dostane One UI 4.1 během následujících dní

Podle serveru GSMArena aktualizace dorazí už během následujících dní. Zástupce amerického operátora Verizon potvrdil, že One UI 4.1 pro starší telefony vyjde ještě v únoru. Ideálním termínem by mohl být 28. únor.

Jedná se o den, kdy se v Barceloně uskuteční tisková konference Samsungu v rámci veletrhu Mobile World Congress. Opakovala by se tak situace z loňského roku, kdy smartphony řady S20 obdržely One UI 3.0 krátce po uvedení novinek Galaxy S21.

Jaké novinky nadstavba One UI 4.1 přináší?

Těšit se můžete například na funkci virtuální RAM, která rozšiřuje kapacitu operační paměti pomocí nevyužívaného vnitřního úložiště. K dispozici je také přepracovaný výběr barevné palety dle nastaveného pozadí, která vás bude provázet celým systémem, vylepšený je i Pro režim fotoaparátu a vhod přijdou také chytřejší widgety, které si můžete přidat na domovskou obrazovku.

Samsung se o uživatele stará

Samsung nedávno oznámil, že jeho vybrané vlajkové smartphony a tablety nedostanou tři, ale rovnou čtyři velké aktualizace systému. To znamená, že mobily řady Galaxy S21 obdrží ještě Android 13 a Android 14. Do prodeje vstupovaly s Androidem 11 a letos aktualizovaly na Android 12.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares