Telefon, mobil

Samsung v Česku poslal One UI 6.1 na svůj nejpopulárnější telefon. Aktualizace je napěchovaná funkcemi

  • Očekávaná aktualizace je tady
  • Přináší nadstavbu One UI 6.1

Nový měsíc začíná pro majitele Galaxy A52s v Evropě skvěle. Ti, kdo tento provedený telefon od Samsungu vlastní, mohou totiž stahovat nejnovější verzi uživatelského rozhraní One UI 6.1.


Nepřehlédněte: Podívejte se na třípatrové jumbo budoucnosti. Progress Eagle nabídne bazén, kino i jedinečný výhled na vesmír


Galaxy A52s získává One UI 6.1

Společnost Samsung již několik týdnů posílá nadstavbu One UI 6.1 i na smartphony střední třídy. To, že s tím rozhodně nekončí, dokazuje zpráva serveru SamMobile, podle které se důležitého softwaru teď dočkal i oblíbený Galaxy A52s, který – když vstoupil do prodeje – vzali čeští zákazníci útokem.

Očekávaná aktualizace je dostupná v několika evropských zemích, včetně České republiky a Slovenska. Chcete-li update získat, přejděte ve svém smartphonu do Nastavení, zvolte nabídku Aktualizace softwaru a vyberte možnost Stáhnout a nainstalovat.

Samsung Galaxy A52
Zdroj: Samsung

Novinek je celá řada, Galaxy AI Samsung nedodal

S uživatelským rozhraním One UI 6.1 získávají majitelé Galaxy A52s nové funkce pro úpravu tapet, nové widgety pro zamykací obrazovku, vylepšený widget s počasím, optimalizovanější aplikaci Fotoaparát či lepší sdílení souborů mezi zařízeními z rodiny Galaxy a jinými přístroji se systémem Android. A tím nálož novinek zdaleka nekončí.

Na telefony míří také vylepšená ochrana dat uložených na platformě Samsung Cloud, snadnější přístup k efektům během videohovorů nebo nové funkce pro ochranu (delší výdrž) baterie.

Stejně jako v případě ostatních smartphonů řady Galaxy A, tak i Galaxy A52s nedostává žádnou z funkcí generativní umělé inteligence Galaxy AI, které byly představeny v lednu spolu s rodinou smartphonů Galaxy S24. Samsung již dříve oznámil, že ty jsou vyhrazeny pouze pro prémiová zařízení (řada S a skládací mobily).

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash, zdrój: SamMobile

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..