Samsung Galaxy S23

Samsung v Česku drtí ceny telefonů, skvělý Galaxy S23 koupíte za jednu z nejlepší cen

Samsung od dnešního dne a pouze dočasně zlevňuje svoji loňskou vlajkovku Galaxy S23 a také její nedávno představenou fanouškovskou edici Galaxy S23 FE. Zároveň ale na oba modely i nadále nabízí bonus tisíc korun, v součtu tak ušetříte 3 100 Kč. A aby toho nebylo málo, u Mobil Pohotovosti dostanete na telefony prodlouženou záruku na 3 roky.


Nepřehlédněte: Megaslevy padly na telefony i příslušenství, o dost levněji pořídíte Samsung, Xiaomi i Apple


Supertelefon Galaxy S23 za báječnou cenu

Samsung Galaxy S23 vás po uplatnění slevy a bonusu vyjde na 16 490 Kč (běžně 19 490 Kč), což je vzhledem k vlajkovým parametrům lákavá koupě. Loňská vlajkovka Samsungu má stále špičkový fotoaparát i výkon, ale hlavně s příchodem chystané aktualizace dostane všechny funkce umělé inteligence Galaxy AI, kterými se pyšní i nejnovější řada Galaxy S24.

Samsung Galaxy S23
Zdroj: Samsung

Stejné privilegium má i nedávno představený Galaxy S23 FE, který je teď k mání jen za 13 990 Kč (běžně 16 990 Kč). I levnější fanouškovská edice vlajkové Samsungu totiž brzy dostane aktualizaci s Galaxy AI. Půjde tak o vůbec nejlevnější smartphone s funkcemi umělé inteligence, což z něj dělá jednu z nejzajímavějších koupí.

Ceny po slevě a využití bonusu:

Slevu získáte po zadání kódu „samsungunor“ v košíku.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares