iPhone 15

Megaslevy padly na telefony i příslušenství, o dost levněji pořídíte Samsung, Xiaomi i Apple

Oblíbený valentýnský výprodej je tady. Speciálně u Mobil Pohotovosti začaly jedny z nejatraktivnějších slev v roce, kdy můžete v několika málo dnech pořídit telefony, ale i příslušenství za bezva ceny. Tady je pár tipů, které by vám rozhodně neměly uniknout.


Nepřehlédněte: OnePlus 12 je extrémně výkonná bestie. Pouze teď na něj dostanete slevu 2 500 Kč


Nejnižší ceny na trhu

Za výrazně nižší ceny pořídíte stovky smartphonů. Skvělým příkladem je třeba Xiaomi Redmi Note 12 za 3 391 Kč, což je u smartphonu s kapacitou 128 GB, 120Hz AMOLED displejem, velkou 5000mAh baterkou a 50Mpx foťákem skutečně zajímavá cenovka. 

Xiaomi Redmi Note 12
Zdroj: MP.CZ

Dalším kouskem, který rozhodně stojí za zmínku, je Samsung Galaxy S23 FE. Ten totiž pořídíte se slevou a výkupním bonusem rovnou o 3 tisíce levněji, tedy za 13 990 Kč. Mimořádný 5tisícový výkupní bonus zase zlevnil oblíbenou skládačku Galaxy Z Flip5 na 23 490 Kč. Výrazně levněji, s výkupním bonusem dokonce až o 2 500 Kč, pořídíte i iPhone 15, ke kterému získáte i tříletou záruku zcela zdarma.

Ty nejzajímavější smartphony v akci:

Příslušenství za top ceny

I kategorie příslušenství má rozhodně co nabídnout. Ve slevě jsou jak chytré hodinky Apple Watch či Samsung Galaxy Watch, na kterých ušetříte i dva tisíce, ale také třeba audio od Sony nebo oblíbeného JBL. Kompletní nabídku valentýnských slev najdete tomto odkazu.

Samsung Galaxy Watch 6
Zdroj: Samsung

Chytré hodinky:

Audio:

JBL
Zdroj: JBL
Total
0
Shares