Samsung rolovací displej

Samsung představil úchvatný reproduktor s rolovacím displejem

  • Samsung stabilně patří k lídrům technologického trhu
  • Naposledy se blýskl novinkou, a to pořádnou
  • Představil reproduktor s rolovacím displejem

Samsung je aktuálně nejčastěji skloňován v souvislosti s  ohebnými telefony Galaxy Z Flip3, Z Fold3 a chytrými hodinkami Galaxy Watch4. Jenže aktuálně Korejec znovu zaválel díky naprosto přelomové novince.

Samsung – Inovátor

Je pravdou, že v posledních letech se s podobnými koncepty roztrhl pytel (viz  LG a Xiaomi), ale tato stylovka v režii Samugnu reprezentuje naprosto inovativní zařízení, které navíc vypadá, že by mohlo jít okamžitě do prodeje.

Jde totiž o inteligentní reproduktor, který se doslova lusknutím prstu změní ve stojánek před nímž se rozvine 12,4″ flexibilní OLED panel. Ten je po celou dobu omotán kolem jeho těla, ale stačí jedno kliknutí v dedikované aplikaci vašeho telefonu a je – jak se říká- vymalováno.


Nepřehlédněte: O Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 je vysoký zájem. Nižší ceny zabraly


Budoucnost je teď!

Tato novinka představuje nejen nový směr budoucích chytrých televizorů, ale i praktických tabletů “do kapsy” nebo malých chytrých obrazovek, na které potřebujete minimum prostoru. A i když je kompaktní, přesto svůj účel beze zbytku splní.

Navzdory dotažení do konce i plynulosti celého systému není v tento okamžik jasné, jestli se tato technologická vychytávka dočká i komerčního využití.

Total
1
Shares