Samsung Galaxy Z Fold3

O Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 je vysoký zájem. Nižší ceny zabraly

  • Samsung hlásí 450 tisíc objednávek nových skládaček
  • Telefony nově přežijí i nechtěnou koupel
  • Oba oplývají certifikací dle specifikace IPx8

Samsung přestavil v polovině srpna nové skládací telefony a zdá se, že prodejní neúspěch řady S20 je zapomenut. Firma totiž během několika dnů po uvedení Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 obdržela na domácím jihokorejském trhu zhruba 450 tisíc předobjednávek, a to jen u tamních operátorů. Zájem o obě špičkově vybavené skládačky bude nepochybně ještě mnohem vyšší.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy Buds2 RECENZE: parádní bezdrátová sluchátka


Nové skládačky bodují

Dle serveru SamMobile telefony v předběžných objednávkách překonávají své předchůdce. Ve srovnání s řadou Galaxy S21 dosáhly předobjednávky Galaxy Z Fold3 a Galaxy Z Flip3 více než dvojnásobného počtu. O nové skládačky mají zájem překvapivě mladší jedinci. 49 procent předobjednávek na Galaxy Z Fold3 má pocházet od lidí ve věkové kategorii od 20 do 30 let.

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung Galaxy Z Fold3 | foto: vlastní

Nepřehlédněte: Samsung konečně dostal rozum. Odstraní otravné reklamy z One UI


K citlivé elektronice se voda nedostane

Chytré telefony s ohebným displejem představil Samsung letos už ve třetí generaci. Po Galaxy Z Foldu2 přichází Galaxy Z Fold3 a na předchozí Galaxy Z Flip (5G) navazuje Galaxy Z Flip3. Výrobce u obou novinek v podstatě vyladil detaily, a tak je tu významnou novinkou například odolnost vůči vodě, což byla jedna z vlastností, po které volali uživatelé nejvíc. Překvapením je také podpora stylusu z Foldu i výrazně nižší ceny než u předchozích modelů. Právě ty jsou zřejmě důvodem vysokého zájmu zákazníků.

Za kolik?

Samsung Galaxy Z Fold3 5G jde do prodeje 27. srpna. Za konfiguraci 12 + 256 GB zaplatíte 46 999 Kč, varianta 12 + 512 GB vás vyjde na 48 999 Kč. Novinka bude k mání v černé, stříbrné nebo stříbrné barvě.  Galaxy Z Flip3 5G je možné zakoupit v černé, zelené, fialové a krémové barvě.  A cena? Varianta 8 + 128 GB stojí 26 999 Kč, konfigurace 8 + 256 GB přijde na 28 999 Kč.

Total
1
Shares