Telefon, mobil

Samsung totálně pohnojil nejočekávanější aktualizaci roku. Lidé hlásí, že si na mobilu nemohou ani změnit tapetu

  • Pokud jste ještě neaktualizovali, tak to nedělejte!
  • Nadstavba One UI 5.1 je plná chyb

Krátce po představení nových Galaxy S23 začal Samsung na své starší telefony rozesílat uživatelské rozhraní One UI 5.1, které přináší hned několik vylepšení. Pokud jste váš smartphone ještě neaktualizovali, tak to v žádném případě nedělejte a počkejte. Výrobce update totiž podle všeho uspěchal a spoustě lidem teď telefony nefungují tak, jak by měly. 


Nepřehlédněte: Neviditelná planeta Devět může přepsat učebnice. Vědci jsou blízko k rozluštění jedné z největších záhad


One UI 5.1 potřebuje doladit

Byla nadstavba One UI 5.1 pro stávající zařízení Samsungu šita horkou jehlou? Vše tomu nasvědčuje! K vydání aktualizace došlo teprve před několika dny, ale téměř okamžitě začali zoufalí lidé hlásit první problémy. Stěžují si, že se výrazně zhoršil uživatelský zážitek z používání jejich zařízení. Co si pod tím můžeme představit? 

Uživatelské prostředí a animace se až nezdravě často zasekávají. K tomu se přidávají i problémy s výdrží – telefony se více zahřívají a procenta baterii mizí doslova před očima. A korunu tomu všemu dodává, že nefungují ani některé základní funkce – lidé například reportují potíže s naprosto triviální změnou tapety a tak podobně.

Samsung si sype popel na hlavu

Skvělé je, že společnost Samsung si je těchto nedostatků vědoma a pracuje na jejich odstranění. Pokud se aktualizace už dostala i k vám, raději ještě chvíli počkejte a v žádném případě ji neinstalujete.

Pokud už ji máte nahranou v telefonu a potýkáte se s podobnými problémy, o kterých píšeme výše, nezbývá vám nic jiného než počkat na opravu, která dá věci znovu do pořádku.

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash, zdroj: GizChina

Total
0
Shares
6 komentářů
  1. Aktualizaci mám již několik dní na S22 a žádné problémy nemám.

  2. Mám s21 a úplně bez problémů, spis mi to přijde jako šíření fake informací.

  3. Mam jiz nekolik dni na S21FE a zadne anomalie jsem nezaznamenal…

  4. Taky s tím nemám žádný problém, ani z baterii že by se zahřívala na S22.

Comments are closed.