Samsung Galaxy Watch5

Samsung se vytáhl. Jeho nové Galaxy Watch5 se teď obzvlášť vyplatí

  • Povedené Galaxy Watch5 teď seženete úplně nejvýhodněji
  • Jako dárek k nim zdarma dostanete sluchátka Galaxy Buds Live

Nové Samsung Galaxy Watch5 jsou v prodeji teprve dva měsíce a ačkoli se jejich koupě v rámci předobjednávek vyplatila, tak nyní si je můžete pořídit obzvlášť výhodně. Při nákupu Galaxy Watch5 i Galaxy Watch5 Pro totiž ušetříte až 2 000 Kč, a ještě k nim nově jako dárek získáte bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live.


Nepřehlédněte: Češi, pozor! Máme pro vás seznam telefonů Samsung, které co nevidět dostanou Android 13


Samsung Galaxy Watch5 v akci

Jak při koupi nejnovějších chytrých hodinek od Samsungu ušetřit až 2 tisíce? Stačí prodat jakékoli své starší zařízení. A nemusí jít jen o chytré hodinky, u Mobil Pohotovosti můžete nechat vykoupit i starší smartphone, tablet, notebook nebo dokonce herní konzoli.

Právě díky tomu získáte bonus až 2 000 Kč, takže vás nové Galaxy Watch5 teď vyjdou absolutně nejlevněji. A nově navíc ke všem variantám dostanete dárek v podobě sluchátek Galaxy Buds Live.

Samsung Galaxy Watch5
Zdroj: Samsung

Galaxy Buds Live zdarma

Pokud se tedy rozhodnete upgradovat z loňských Galaxy Watch4, pak vás nové Galaxy Watch5 vyjdou na pouhých 4 810 Kč, anebo jen na 198 Kč měsíčně. U Mobil Pohotovosti si totiž můžete doplatek rozdělit do 26 měsíčních splátek a docílit tak vůbec nejnižší splátky na trhu. A pokud byste měnili loňské Galaxy Watch4 Classic za nové Galaxy Watch5 Pro, vyjde vás novinka jen na 8 100 Kč, anebo 338 Kč měsíčně.

Ať už si vyberete jakýkoli model, a ať už budete chtít prodat kterékoli zařízení, svoji cenu snadno zjistíte v jednoduché kalkulačce na mp.cz/galaxywatch. Na základě vyplněných zařízení se okamžitě spočítá výsledná cena a také konečná výše měsíční splátky, včetně veškerých bonusů.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung

Total
0
Shares
4 komentářů
  1. Vžvotě už bych si hodinky od Samsungu nekoupil.Koupil jsem hodinky Samsung dceři a při koupání do nich zateklo.Přitom v zarucnim listu garantují IP68.Výsledek reklamace-došlo k zatečení neznámé látky do hodinek a z toho důvodu se reklamace neuznává.Jsou to podvodníci.

  2. Prodejní ceny smartwatch jsou nadsazené. Neměl jsem sice žádné nad 15tis. Kč ale levné odešly do půl roku, dražší byly KO většinou po roce, jedno jestli šlo o Samsung, Xiaomi, čína… Kvalita výroby žádná, pouze lživá reklama. Některé funkce jsou vyloženě marketingový tah např. jako vodotěsnost, nebo měření saturace, krevního tlaku a tepu. Naměřené hodnoty jsou většinou nahodilé. O nutnosti neustále nabíjet ani nemluvím. V současnosti nevidím důvod proč něco takového znovu pořizovat. Ale jinak je tohle hezká reklama na eshop 🙂

    1. Doporučuji zkusit hodinky Garmin. Takové Venu 2 nestojí ani polovinu, vydrží týden, naměřené hodnoty opravdu nejsou nahodilé, naopak měří prakticky totožně jako hrudní pás, s vodotěsnosti problém taky není. Nosím je 24/7 už více jak rok.
      Doporučuji

  3. Za mě měl jsem hodinky Galaxy Galaxy 3 Gear Sport cca 5 let nošeny denně, koupání v moři 14 dní v roce a fungují stále. Jen za tu dobu poklesla kapacita baterie, lze vyměnit cca 1200 Kč za novou a opotřebil se řemínek. Sklíčko i otočna luneta taky ok.Vyměněny za Watch 5 Pro a naprostá spokojenost.

Comments are closed.