Samsung a Galaxy AI

Samsung posune umělou inteligenci na novou úroveň. AI videa dorazí v One UI 6.1.1

  • Samsung uvolní další AI funkce
  • Půjde o generativní úpravy videa
  • Aktualizace One UI 6.1.1 dorazí v červenci

Jihokorejský Samsung se v posledním roce velmi soustředí na umělou inteligenci. A s představením Galaxy AI v rámci aktualizace One UI 6.1 s tím rozhodně neskončil, píše server GSMArena. Majitelé nejnovějších smartphonů Galaxy se totiž zanedlouho dočkají nových AI vychytávek pro úpravu videa.


Nepřehlédněte: Předražená nabíječka od Samsungu je past na zákazníky. V obchodech jsou lepší a levnější


Nové funkce pro Galaxy AI

Podle spolehlivého tipéra Ice Universe bude One UI 6.1.1 obsahovat jednu klíčovou novinku, a sice AI video. Bohužel zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o tom, co přesně funkce bude dělat.

Dle několika jiných zdrojů však nabídne komplexní generativní tvorbu videí, a to ať už podle příkazů umělé inteligenci (například vytvoř mi video ze zasněžené Paříže), anebo ve spojení s vašimi vlastními videi. Samozřejmě se pohybujeme na úrovni spekulací a nepotvrzených informací.

Jaké telefony se dočkají?

Každopádně by se novinky spojené s úpravou a generováním videa měly představit v rámci aktualizace One UI 6.1.1. Ta bude odhalena v červenci na plánované akci Unpacked, na které Samsung taktéž představí očekávanou dvojici skládaček Galaxy Z Fold6 a Z Flip6.

Nové funkce se pochopitelně postupně dostanou i do dalších telefonů. Těšit se mohou majitelé modelů Galaxy S24, S23 a ohebných Z Fold5 a Z Flip5. Spekuluje se dokonce o tom, že softwarové novinky vzejdou ze spolupráce s Googlem, tudíž by se v budoucnu měly dočkat i smartphony řady Pixel.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung, zdroj: GSMArena, UniverseIce

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..