One UI 4.0 beta

Nažhavte své Samsungy. One UI 4.0 (Android 12) letos dorazí dřív

  • One UI 4.0 pomalu, ale jistě klepe na dveře
  • Populární nadstavba poběží na Androidu 12
  • Beta testing prý začne co nevidět!

One UI 4.0 – Samsung na steroidech

Tak je to oficiální, vážení a milí čtenáři! Samsung potvrdil, že oproti původním plánům s velkým předstihem už brzy spustí beta testing v pořadí již čtvrté generace populární nadstavby. One UI 4.0 poběží na nejnovějším Androidu 12 a špitá se, že letos Korejec chystá velké věci.

Takže, co zatím víme? Z dostupných střípků jsme poskládali následující obrázek: One UI 4.0 nabídne (znovu) rychlejší a intuitivnější uživatelské rozhraní, plynulejší animace, snadnější sdílení dat, fotek, videí, zbrusu nový kabátek, ikony, a hlavně si “posvítí” i na kritizované přehřívání Exynos procesorů.


Nepřehlédněte: Samsung a Android 12: Jaké telefony dostanou aktualizaci?


Samsung Galaxy S21
Nadstavba se těší velké oblibě. One UI 4.0 prý bude bomba

Řada Galaxy S21 jako první

Beta testování jihokorejská značka spustí již v průběhu září! A jako první na přetřes půjde stále aktuální vlajková řada Galaxy S21, jak před malou chvílí avizoval server Sammobile. To v konečném důsledku znamená, že pokud vše půjde, jak má, mohli bychom se ostré verze dočkat už na přelomu října a listopadu.

A teď špatná zpráva. Samsung projekt rozjede pouze ve vybraných regionech. V tuto chvíli jsou oficiálně potvrzeny Spojené státy a domácí Jižní Korea. My budeme další vývoj pečlivě sledovat a pokud se objeví jakákoliv informace v souvislosti s Českou republikou, budete to vědět jako první.

Total
1
Shares