Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung nezačal prodávat Galaxy S22 Ultra. V Česku bude až v březnu

  • Samsung vrací do hry legendární řadu Note. Pojmenoval ji však jinak
  • Galaxy S22 Ultra už měl být v prodeji. Skladem ho ale nikde nenajdete

Společnost Samsung v pátek překvapivě nezahájila prodej své nové vlajkové lodě Galaxy S22 Ultra. Stále netušíme, co je důvodem. V každém případě je to velká škoda. Smartphone má prvotřídní hardwarovou výbavu a výjimečný je i softwarem.


Nepřehlédněte: Žhavte telefony! Xiaomi v Česku rozesílá MIUI 13 a Android 12


Galaxy S22 je naprostá špička

Samsung ve druhém březnovém týdnu představil hned tři nové smartphony – modely Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra. Právě poslední zmiňovaný je ze všech nejzajímavější, jde totiž o křížence, který přináší to nejlepší z řad S a Note.

Vůbec poprvé se v řadě S setkáváme s vestavěným dotykovým perem S Pen známým z řady Note, které je navíc rychlejší než všechny předchozí verze. Na výběr budou různé barvy i kapacity úložiště Galaxy S22 Ultra.

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra. Zdroj: FONETECH.CZ

Samsung změnil plány

Nový S22 Ultra měl jít včera oficiálně do prodeje. Podle původního plánu měly předobjednávky skončit ve čtvrtek 24. února. O den později měl být telefon běžně v obchodech.

Pohled na stav v českých e-shopech však ukazuje zcela něco jiného. Galaxy S22 Ultra nikde nekoupíte a oficiální start prodeje se posunul na 11. března. Dočíst se to lze třeba v českém e-shopu Samsungu. Důvodem je vysoká poptávka – Samsung do Česka nestíhá telefon zavážet.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
1
Shares
1 komentář

Comments are closed.