Samsung Galaxy Watch

Samsung hodinky s LTE? Totální svoboda a volné ruce nyní skoro za hubičku

  • Kdo chce hodinky od Samsungu, má teď jedinečnou šanci
  • V Mobil Pohotovosti zase kouzlili a výsledkem je bezkonkurenční cena 

Přemýšlíte-li nad koupí chytrých hodinek a nemůžete se rozhodnout, který model z obrovské nabídky různých značek a modelů vybrat, chybu rozhodně neuděláte s hodinkami Samsung. Nejenže jsou nabušené nejnovějšími technologiemi, ale také skvěle vypadají. Mobil Pohotovost si navíc pro čtenáře tohoto článku připravila exkluzivní slevový kód “supersleva”, který cenu sníží o 20 %.

A pokud navíc vyměníte nějaké starší chytré zařízení, které už nepoužíváte, právě za hodinky Samsung, můžete k výkupní ceně získat navíc bonus až 2 tisíce. Jaké hodinky tedy vybrat? My se dnes důkladněji zaměříme na modely s podporou LTE.


Nepřehlédněte: Studenti, pozor. Microsoft Surface zlevnil o tisíce, teď je za absolutně nejnižší cenu


Telefon nechte doma a buďte na příjmu

Technologie vysokorychlostního internetu LTE dnes už není výhradní doménou smartphonů. Nabízí ji ve své výbavě i několik modelů chytrých hodinek.

Jejich výhoda je naprosto zřejmá –⁠⁠ i když necháte telefon doma, budete na příjmu třeba venku při sportu, což se může hodit například při neodkladných rodinných či pracovních záležitostech, nebo naopak v případech, kdy si kvůli případnému zranění potřebujete přivolat pomoc.

Vyznavači běhu jistě také ocení možnost poslouchat hudbu i online. 

Samsung Galaxy Watch s LTE

Mobil Pohotovost nabízí hned několik modelů, které technologii LTE podporují. Galaxy Watch4 Classic LTE s 46mm ciferníkem v sobě snoubí vytříbený vzhled klasických hodinek spolu s nejnovějšími technologiemi.

Sportovnější, avšak stále velmi elegantní, Galaxy Watch5 LTE pořídíte jak v 40mm, tak i v 44mm provedení.

A nejnáročnější uživatelé ocení výbavu současných vlajkovek Galaxy Watch5 Pro LTE, na kterých díky všem slevám ušetříte více jak 4 tisíce.

Samsung Galaxy Watch
Zdroj: Samsung

Snadná aktivace eSIM

A jak to vlastně funguje? Velmi snadno. Stačí si u některého z tuzemských operátorů pořídit elektronickou SIM kartu, kterou skrze mobilní telefon a aplikaci Galaxy Wearable rychlým naskenováním QR kódu v hodinkách jednoduše nainstalujete.

Službu aktivujete u stejného operátora jako v případě svého mobilního telefonu.

Ceny po uplatnění kódu “supersleva” a výkupního bonusu:

Samsung Galaxy Watch
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares