Galaxy S21

Samsung hlásí rekordní předobjednávky u Galaxy S21

  • Telefony série Galaxy S21 dosáhly rekordních předobjednávek
  • Tahákem je nabušený top model Galaxy S21 Ultra

Nové vlajkové lodě Galaxy S21, S21+ a Galaxy S21 Ultra dosáhly rekordních předobjednávek. A to nejen na domácím jihokorejském trhu, ale i ve Velké Británii. Upozornil na to server SamMobile.

Zájem zákazníků o Galaxy S21 byl enormní

Podle britského zastoupení Samsungu překonal v období předobjednávek zájem zákazníků o řadu S21 obě předchozí série, tedy jak Galaxy S10, tak i Galaxy S20. Zástupce korejského výrobce sice neupřesnil, kolik telefonů bylo během dvoutýdenního odbobí předobjednáno, ale hlavní hnací silou tohoto úspěchu byl zjevně špičkový Galaxy S21 Ultra.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Nejprodávanější S21 Ultra

Na ostrovech byl Galaxy S21 Ultra vůbec tím nejpopulárnějším telefonem ze všech tří novinek. Předobjednalo se ho víc kusů, než Galaxy S21 a S21+ dohromady. To je zajímavé, protože například loni krátce po představení série S20 ve Velké Británii byl tím nejprodávanějším model S20+.

Výbava snů

Pouze čas ukáže, jestli si prodeje Galaxy S21 Ultra v následujících měsících zachovají stejnou dynamiku jako na začátku. Es v rukávu má Ultra ale požehnaně. Vzpomeňme špičkový AMOLED displej, podporu 5G a stylusu S Pen, nebo kompletně přepracovaný fotoaparát, který podává skvělé výsledky za všech světelných podmínek.

Total
1
Shares