Samsung Galaxy Z Flip 4

Barvy, barvy, barvičky! Galaxy Z Flip 4 nabídne tolik odstínů, že vám spadne brada

  • Samsung Galaxy Z Flip 4 se představí v létě
  • Skládací telefon byl spatřen na veřejnosti
  • K mání bude v mnoha barevných variantách

Čas strašně rychle letí, a řeknu vám, že jsem na vlastní recenzi skládacího telefonu Galaxy Z Flip3 z podzimu loňského roku málem zapomněl. Přitom když si toto kompaktní véčko v hlavě vybavím, převládají u mě veskrze pozitivní dojmy.

Miniaturní skládačka

Nebýt na můj vkus horšího fotoaparátu a přepálené startovací ceny, nejspíš bych se mu nebránil. Na druhou stranu, zatímco u většího Galaxy Z Fold 3 jsem možnost složení vnímal jako jasně daný benefit, u menšího Flipu je to přinejmenším diskutabilní.

ilustrační, zdroj: Samsung

Důvod je nasnadě: ať už na stole v práci nebo kdekoliv doma ho můžete mít v rozloženém stavu, protože je tak velký jako většina konvenčních smartphonů. No a složit… V podstatě když někam cestujete a máte ho složený v některé z kapes.


Nepřehlédněte: Existují mimozemšťané? Případů setkání s UFO přibývá, ale důkazy prý chybí


Pestrobarevný Galaxy Z Flip 4

Nicméně, prý se blýská na lepší časy. Letošního nástupce, Galaxy Z Flip4, čeká v tomto ohledu docela tuning. Telefon by měl nabídnout větší notifikační displej, výrazně užší pant a lepší zpracování. Ještě taková drobnost: ohyb v displeji, ta malá rýha, když displej rozevřete, je u letošní generace skoro neviditelný.

A to není všechno! Jak nově na Twitteru informuje populární tipér Ross Young, smartphone bude k dispozici v celé paletě barev. Základní černý, zelený, žlutý, zlatý, stříbrný nebo modrý kabátek doplní další barevné kombinace.

Jen připomínám, že Galaxy Z Flip 4 bude poháněn procesorem Snapdragon 8+ Gen 1 spolu s 8 GB RAM a 256 GB paměti. Kapacita baterie by měla poskočit na 3 400 mAh. Premiéra opět v srpnu? Zatím tomu vše nasvědčuje.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares