Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Samsung Galaxy XCover 6 Pro: Odolný terminátor má premiéru v červenci

  • Samsung připravuje další novinku
  • Je to odolný Galaxy XCover 6 Pro 
  • Přinášíme vám vzhled i výbavu

Samsung už brzy představí odolného outdoorového cvalíka. Řeč je samozřejmě o telefonu Galaxy XCover 6 Pro. Už už by se chtělo říct, že o novince máme jen kusé informace (což bylo až do nedávna pravda), ale momentálně je všechno jinak.

Odolný i bytelný telefon

Specifikace smartphonu totiž už stihl v Play Store propálit Google a co se týče designu, tak tam pro změnu zaúřadoval populární @OnLeaks, kterému se do rukou dostaly oficiální rendery o něž se bleskově podělil na Twitteru.

Samsung Galaxy XCover 6 Pro nebude nejvýkonnějším telefonem na trhu, to samo sebou ani není jeho záměr, ale stran výbavy to nebude vyloženě otloukánek.


Nepřehlédněte: Záběry jako ze sci-fi filmu! Vrtulník Ingenuity na Marsu vyfotil následky „sedmi minut hrůzy“


Samsung Galaxy XCover 6 Pro
Zdroj: Samsung

Galaxy XCover 6 Pro i nový tablet

Mimo pořádně vypolstrované tělo, jež přežije hrubé zacházení, pády nebo nánosy  prachu a pilin, nabídne procesor Snapdragon 778, 5G, 6 GB RAM, 128 GB ROM, baterii s kapacitou 4 500 mAh, 60Hz Full HD+ IPS displej, Android 12 nebo 3,5mm audio jack.

Fotoaparát? Duální na zádech v podobě 8Mpx hlavního a 12Mpx ultra-širokoúhlého objektivu. Přesné datum premiéry bylo oznámeno formou online pozvánky a je stanoveno na 13. července, informuje Gizmochina.

Spolu s telefonem Samsung také představí tablet Galaxy Tab Active4 Pro, který naváže nad svého předchůdce s tím rozdílem, že dostane mnohem výkonnější střeva a vylepšenou podporu pera S Pen.

Zdroj náhledové fotografie: Zdroj: Jonah Pettrich, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares