Samsung Galaxy Xcover 6 Pro

Víme vše! Špičkový obrněnec Samsung Galaxy XCover 6 Pro na oficiálních renderech

  • Samsung připravuje další novinku
  • Je to odolný Galaxy XCover 6 Pro 
  • Přinášíme vám vzhled i výbavu

Samsung už brzy představí odolného outdoorového cvalíka. Řeč je samozřejmě o telefonu Galaxy XCover 6 Pro. Už už by se chtělo říct, že o novince máme jen kusé informace (což bylo až do minulého týdne pravda), ale momentálně je všechno jinak.

Odolný i bytelný telefon

Specifikace smartphonu totiž už stihl v Play Store propálit Google a co se týče designu, tak tam pro změnu zaúřadoval populární @OnLeaks, kterému se do rukou dostaly oficiální rendery o něž se bleskově podělil na Twitteru.

Samsung Galaxy XCover 6 Pro nebude nejvýkonnějším telefonem na trhu, to samo sebou ani není jeho záměr, ale stran výbavy to nebude vyloženě otloukánek.


Nepřehlédněte: Mimozemšťané možná nutí vesmírnou sondu NASA Voyager 1, aby lidstvu posílala nesmysly, myslí si Uri Geller


Galaxy XCover 6 Pro Specifikace

Mimo pořádně vypolstrované tělo, jež přežije hrubé zacházení, pády nebo nánosy prachu a pilin, nabídne procesor Snapdragon 778, 5G, 6 GB RAM, 128 GB ROM, baterii s kapacitou 4 500 mAh, 60Hz Full HD+ IPS displej, Android 12 nebo 3,5mm audio jack.

Fotoaparát? Duální na zádech v podobě 8Mpx hlavního a 12Mpx ultra-širokoúhlého objektivu. Přesné datum premiéry stejně jako cena nejsou známy, ale šušká se, že se Galaxy XCover 6 může objevit co nevidět.

Zdroj náhledové fotografie: Zdroj: Jonah Pettrich, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares