Samsung Galaxy Watch5

Těšíte se na Galaxy Watch5 s otočnou lunetou? Máme pro vás špatnou zprávu

  • Samsung v létě představí nové hodinky
  • Galaxy Watch5 (Pro) nabídnou větší výdrž
  • A změny doznají nejen použité materiály

Samsung připravuje novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch5. Hlavní mezigenerační změny se projeví v aspektech jako je množství pokročilých integrovaných funkcí nebo větší kapacita baterie.

Výdrž „velký špatný“

Právě ta byla trnem v oku spoustě majitelů loňských Galaxy Watch4 (recenze). Obdobnou zkušenost s nimi mám i já, takže můžu potvrdit, že s výdrží jsou tyto smartwatch docela na štíru. Na druhou stranu to vyvažuje software, plynulost a subjektivně i vzhled.

Jak výdrž, tak design jsme zmínil v tomto kontextu záměrně. Letošní Galaxy Watch5 totiž dostanou nejen větší baterii s kapacitou 572 mAh, jak už stihlo potvrdit několik nezávislých zdrojů, ale výrobce použije i jiný materiál.

Samsung Galaxy Watch4
ilustrační (foto: FONETECH.CZ)

Tipuji, že se zbrusu nové zpracování bude s velkou pravděpodobností týkat varianty Pro. Šasi hodinek bude z titanu a nebude chybět ani odolné safírové sklíčko. Stinnou stránkou tohoto „zlepšováku“ by však údajně měla být vyšší pořizovací cena.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous nepřestávají udivovat. Okradli mocnou tajnou službu GRU i přední ruskou strojírenskou firmu


Sbohem otočná luneto!

Suma sumárum: zatím to nevypadá vůbec špatně a nová generace může u uživatelů zabodovat, pokud se tyto zaručené tipy nakonec neukážou jako liché.

Bohužel, nově se v tomto kontextu začíná na sociálních sítích řešit i jeden ústupek. Galaxy Watch5 Pro přijdou prý přijdou o otočnou lunetu. S ohledem na příští trendy v ní Samsung nevidí smysl. Jinými slovy, jestliže na „hodinkovější“ smartwatch„“ nedáte dopustit, budete se muset nejspíš poohlédnout jinde.

Nicméně, naděje umírá poslední. Představení obou modelů včetně nových skládacích telefonů Galaxy Z Flip4 a Z Fold4 a další generace sluchátek Galaxy Buds bychom se měli dočkat zkraje srpna.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares