Galaxy Watch5

Samsung Galaxy Watch4: Uživatelé hlásí problémy! Jak jste na tom vy?

  • Samsung Galaxy Watch4 mají problém
  • Může za to poslední aktualizace?

Samsung na svém Unpacked eventu vloni v srpnu představil nejnovější generaci Galaxy Watch4 (Classic). Chytré hodinky se pyšní svižným procesorem, operačním systémem Wear OS 3 a zejména celou plejádou skvělých funkci. Ostatně, velmi záhy po uvedení na českém trhu, jsme se jim podrobně věnovali v této recenzi.

Parádní Galaxy Watch4

Reakce uživatelů jsou s odstupem času různé. Někteří na ně nedají dopustit, jiní poukazují na to, že ne vše běží jak má. To se stává. Nicméně, po poslední květnové aktualizaci (implementace Google Asistenta) se to na sociálních sítích doslova kupí stížnostmi nespokojených majitelů.

Jak informuje Android Police, za vším může být právě šotek od Googlu. Web má teorii, že nová služba způsobuje kolizi na systémové úrovni, která poměrně často ústí v odpojování hodinek od telefonu nebo problémy s GPS apod.

„Můžu potvrdit, že odpojení hodinek Galaxy Watch4 od telefonu jsme zaznamenali i my v redakci. Mimochodem, těch stížností je mezi uživateli celá řada, nabízí se úvaha, že za problémy stojí Google Asistent, ale čekáme na oficiální stanovisko Googlu a Samsungu.“

— Jules Wang, Android Police


Nepřehlédněte: My jsme Anonymous! Tři věci, které Putin v souvislosti s hackery příšerně podcenil


Může za to poslední update?

Tyto smartwatch používám taky a ohledně samovolného restartu nebo potíží s párováním nemůžu sloužit. Mám však jinou zkušenost. Dnes jsem si byl zaběhat (obvyklá trasa) a Galaxy Watch4: a) neuvěřitelně dlouho fixovaly GPS, b) data po běhu moc nedávala smysl (chyběla průměrná rychlost, VO2 Max apod.).

Určitě se na to podívám zítra nebo pozítří, kdy vyrážím znovu. Tudíž, nechci dělat nějaké unáhlené závěry. Každopádně s ohledem na množství negativních zkušeností se možná něco děje. Napište nám, jestli je u vás vše ok, děkujeme.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares