Samsung Galaxy Watch4 Classic

Samsung Galaxy Watch4 Classic unikají na nejlepších snímcích

  • Samsung u svých nových chytrých hodinek nasadí systém Wear OS
  • Galaxy Watch4 dorazí ve třech velikostech těla

Zatím nejdetailnější rendery připravovaných chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4 Classic se objevily na oficiálním twitterovém účtu tipéra Evana Blasse (@evleaks). Snímky ukazují hodinky v černém a bílém barevném provedení a vidět můžeme jak jejich čelní stranu, kde se nachází displej s otočnou lunetou, tak i zadní část, kde jsou umístěny senzory pro sledování zdraví.

Očekáváme, že Galaxy Watch4 Classic přinesou operační systém Wear OS se speciálním prostředím One UI Watch, kulatý displej s ochranným sklíčkem Gorilla Glass DX/DX+ nebo výkonný čipset Exynos W920. Mezi další očekávanou výbavu patří certifikace MIL-STD-810G a voděodolnost do 5 ATM, monitorování srdeční frekvence a SpO2 či integrovaná GPS.

Dostupnost Galaxy Watch4 v obchodech je naplánována na 27. srpna. Premiéra nových chytrých hodinek se uskuteční ve středu 11. srpna.

Původní článek z 31.7 (10:23)

Ve středu 11. srpna společnost Samsung oficiálně představí své nové produkty, mezi kterými nebudou chybět ani nové chytré hodinky Galaxy Watch4. Ty, jak víme, dorazí ve dvou barevných variantách: černé a stříbrné.


Psali jsme: Restart telefonu zabrání hackerům v krádeži vašich osobních dat


Podle dřívějšího úniku specifikací budou dostupné ve třech velikostech těla. Nejmenší 42mm verze pro dámy nabídne 1,19palcový displej a 247mAh baterii, dále se dočkáme 44mm varianty a největšího 46mm provedení, které bude mít displej úhlopříčky 1,36 palce a baterii článku 361 mAh.

Samsung Galaxy Watch4 dorazí s otočnou lunetou, která usnadní ovládání operačního systému Wear OS, a na pravé straně hodinek najdeme dvě fyzická tlačítka. Dostupnost Galaxy Watch4 v obchodech je naplánována na 27. srpna.

Původní článek z 5.7 (16:13)

Díky proslulému tipérovi Evanu Blassovi se můžeme podívat na 360stupňové rendery trojice barevných variant připravovaných chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch4 Classic. Ty budou dostupné v černém, bílém a černém barevném provedení a představeny po boku sportovněji laděných Galaxy Watch4 Active.

Původní článek z 1.7 (11:13)

Samsung nedávno oznámil, že navázal strategické partnerství se společností Google, přičemž jeho nové hodinky poběží na platformě Wear OS. Nyní se můžeme podívat na provedení Galaxy Watch4 Classic, které si po vzoru současného modelu Watch 3 zachová otočnou lunetu a svým designem bude připomínat běžné náramkové hodinky. Provedení Active dorazí se sportovnějším vzhledem.


Psali jsme: Samsung a Android 12: Jaké telefony dostanou aktualizaci?


V Samsungu připravují nástupce současných hodinek Watch3, které by měly uspokojit všechny skupiny zákazníků. Prodávat se mají totiž v provedení Active (tedy pro sportovce) a Classic (pro běžnou populaci).

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic | foto: AndroidHeadlines

Galaxy Watch4 Classic symbolizují návrat klasických hodinek

Klasická verze bude na trh dodávána hned se třech velikostech těla (42, 44 a 46 mm). Očekávat můžeme kruhový displej krytý sklíčkem Gorilla Glass DX /DX, který bude vsazen do precizně zpracovaného tělo, pro jehož stavbu Samsung využije ocel a hliník. Šířka řemínku má být 20 milimetrů, přičemž v balení mají být k dispozici velikosti S/M a L/M.

Zmiňována je odolnost vůči vodě až do 5ATM a podpora vojenského standardu MIL STD-810G. Na výběr budou hodinky v černé, bílé a také v šedé barevné variantě. Operačním systémem bude Wear OS s vlastní nadstavbou One UI Watch.

Samsung Galaxy Watch4 Classic
Samsung Galaxy Watch4 Classic | foto: AndroidHeadlines

Podle známého tipéra Maxe Weinbacha by řada Galaxy Watch4 měla být vybavena BIA senzorem pro měření tělesného tuku a svalové hmoty uživatele. Některé zprávy hovoří i o tom, že hodinky umožní měřit hladinu cukru v krvi, ale k této informaci už jsme značně skeptičtí.

Představení hodinek Samsung Galaxy Watch4Classic a Galaxy Watch 4Active se očekává v průběhu prázdnin.

Total
1
Shares