Samsung Galaxy Watch 5

Prý nejošklivější Samsung hodinky lákají na další funkce. Nový Wear OS vypadá skvěle

  • Samsung v létě představí nové hodinky
  • Galaxy Watch 5 (Pro) nabídnou větší výdrž
  • Novinky a další funkce na novém úniku

Samsung připravuje novou generaci chytrých hodinek Galaxy Watch 5. Hlavní mezigenerační změny se projeví v aspektech jako je množství pokročilých integrovaných funkcí, jednodušší design nebo větší kapacita baterie. Právě ta byla trnem v oku spoustě majitelů loňských Galaxy Watch4 (recenze).

Samsung Galaxy Watch 5

To by se mělo už brzy zásadně změnit. Nová generace totiž nabídne větší akumulátor (572 mAh – pozn. redakce) a Samsung prý zvažuje i jiný (hodnotnější) materiál.

Tipuji, že se zbrusu nové zpracování bude s velkou pravděpodobností týkat varianty Pro. Šasi hodinek bude z titanu a nebude chybět ani safírové sklíčko. Stinnou stránkou tohoto „zlepšováku“ by však údajně měla být vyšší pořizovací cena.


Nepřehlédněte: Češi už si můžou koupit nabušené Vivo X80 Pro. Má špičkový fotoaparát a unikátní čtečku otisků


Vážně tak ošklivé?

Z dalších novinek mezi uživateli asi nejvíce rezonují chybějící otočná luneta i samotný vzhled. Spousta z nich totiž na „hodinkovější“ smartwatch nedá dopustit a má značce za zlé, že se pouští do zbytečných experimentů.

Najdou se však i tací, kteří jdou ještě dál a výrobci vzkazují, že horší už to snad ani nemá být. Naráží tak na nepatrně větší tělo a mnohem širší rámečky kolem displeje.

Nejnovější Wear OS

Uvidíme… Do premiéry zbývá přibližně měsíc, a ze všech těch renderů není vůbec zřejmé, jestli jde o finální vzhled. Nicméně, ještě pár slov k systému a funkcím. Na Twitteru se totiž slavný tipér Evan Blass pochlubil pár informacemi takříkajíc ze zákulisí.

Jde o screenshoty z chystaného Wear OS 3.5, resp. One UI Watch 4.5. Z nich je zřejmé, že se nejspíš dočkáme: a) nových ciferníků, b) vylepšeného zadávání textů, c) volání buď s použitím SIM1, nebo SIM 2 atd.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung, tisková zpráva

Total
0
Shares