Samsung Galaxy Watch 5

Funkce měření EKG pro hodinky Galaxy Watch 3 přichází do ČR

  • Samsung Galaxy Watch 3 dostávají aktualizaci s užitečnými funkcemi
  • Update je k dispozici už i v České republice

No konečně! Čeští majitelé chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 3 hlásí dostupnost aktualizace, která přináší nové užitečné funkce. Jaké to jsou?

V první řadě to jsou nové výzvy pro skupinové cvičení, hodinky vás také naučí správně si mýt ruce, což v době trvání pandemie koronaviru jistě oceníte, a integrují důležitou funkci pro měření EKG. Ta byla doposud dostupná pouze v pár vybraných zemích.

Poslední velkou novinkou v nejnovějším updatu je podpora funkce SmartThings Find, díky které najdete ztracené Galaxy Watch 3, a to i v případě, že budou vypnuty.

Hodinky můžete aktualizovat prostřednictvím aplikace Galaxy Wearable, která slouží k propojení Watch 3 a smartphonu.

 

 

 

 

 

Původní článek z 6.2 (10:14)

Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 3 se v České republice co nevidět naučí měřit EKG. Ještě než se tak ale stane, dopotuje na ně nová aktualizace, která přináší obvyklé opravy chyb a vylepšení výkonu, ale i nové výzvy pro skupinové cvičení, naučí vás správně si mýt ruce a integruje funkci, kterou ocení všichni zapomětlivci.

Galaxy Watch 3 vás naučí správně si mýt ruce

Nová aktualizace, jejíž velikost je 74 megabajtů a je dostupná prozatím v USA, Indii a Jižní Koreji, přináší vylepšenou funkci Samsung Health. Nově můžete vytvořit výzvu na skupinovou procházku se svými přáteli. Zkrátil se i čas rozpoznávání automatického tréninku (běh, veslování, eliptický trenažér).


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Dále také přibyla nová domácí cvičení s různými fitnes programy a je tu i funkce rozpoznání správného mytí rukou. Po jejím stažení hodinky detekují, kdy a jak dlouho jste si myli ruce. Integrace této fičury souvisí s epidemií koronaviru.

Galaxy Watch 3
Galaxy Watch 3 aktualizace | foto: tizenhelp

Galaxy Watch 3 najdete i vypnuté

Asi nejzásadnější novinkou je podpora pro SmartThings Find, díky které najdete ztracené Galaxy Watch 3, i když budou vypnuty. Technologie Bluetooth Low Energy (BLE) totiž ještě třicet minut po vypnutí hodinek vysílá signál do okolí.

Nástroj pracuje podobně jako funkce Najdi můj telefon. Na přehledné mapě uvidíte poslední pozici svých hodinek, díky čemuž je dokážete pohodlně vyhledat, pokud je ztratíte, nebo vám někdě zapadnou. Samozřejmě si hodinky můžete nechat i prozvonit a k dispozici je i takzvaný AR režim, který zobrazuje vzdálenost od hodinek v grafické podobě.

Aktualizace se ohlásí sama

Na dostupnost aktualizace vás upozorní aplikace Galaxy Wearable, která slouží k propojení  Watch 3 a smartphonu.

Total
9
Shares