Samsung Galaxy S6

Neuvěřitelná podpora! 8 let starý Samsung Galaxy S6 se dočkal nové aktualizace

  • Samsung Galaxy S6 dostává systémový update
  • S ohledem na stáří telefonu je to s podivem

Optikou softwarové podpory patří jihokorejský Samsung mezi mobilními brandy mezi vůbec ty nejpříkladnější. Po Googlu to byl právě on, kdo zařadil vyšší otáčky, protože mu došlo, že je potřeba ze sebe vymáčknout víc.

Samsung podporu umí

Když si uvědomíte, že nyní se nejčastěji skloňují tři nebo čtyři roky hlavních a bezpečnostních aktualizací, ještě pár let nazpět by to působilo jako sci-fi, což vlastně svým způsobem platí pro následující novinku, informuje Sammobile.

Vzpomenete si na dnes již těžce obstarožní vlajkový model Samsung Galaxy S6? Tak si představte, že na tento téměř osm let starý telefon nečekaně dorazil update firmwaru.


Nepřehlédněte: Letí! Japonská motorka s vrtulemi se vznesla i s člověkem


Samsung Galaxy S6 Edge
Zdroj: Ilustrační / Samsung

Samsung Galaxy S6

Jde o reakci na stížnosti ortodoxních uživatelů, kteří si stěžovali na problémy s GPS? Možná (i když v changelogu o tom není ani slovo). Už jen holý fakt, že si výrobce vzpomněl na tuto „vykopávku“, je k téměř neuvěření.

Bohužel, balíček nepřináší ani novější Android, ani aktuální bezpečnostní záplaty. Samsung pouze avizuje, že update opravuje některé chyby systému, vylepšuje výkon a optimalizuje prostředí a funkce.

Zdroj náhledové fotografie: Ilustrační / Samsung, TZ

Total
0
Shares