Samsung Galaxy S22 Ultra

Samsung Galaxy S24 má bořit zavedená pravidla. Nad konkurencí bude vynikat touto funkcí

  • Důležité informace unikají Samsungu přímo před nosem
  • S předstihem tak známe další klíčovou funkci Galaxy S24

Fanoušci společnosti Samsung netrpělivě očekávají oznámení nové řady telefonů Galaxy S24. A poslední zprávy naznačují, že korejský technologický gigant urychlil jejich uvedení na trh. Letos se telefonů dočkáme o měsíc dřív, než je obvyklé.


Nepřehlédněte: Samsung, Xiaomi nebo Google: Jaký výrobce garantuje nejdelší podporu aktualizací pro Android?


Galaxy S24, S24+ a S24 Ultra

Podle spolehlivého insidera, který na sociální síti X vystupuje pod přezdívkou Ice Universe, je Samsung v současné době ve finální fázi testování jedné klíčové funkce, a sice nahrávání videa rychlostí 120 snímků za sekundu v rozlišení 4K.

Navzdory pověsti společnosti, která se pyšní špičkovými technologiemi, současná vlajková loď postrádá schopnost nahrávat 4K při 120 snímcích za sekundu. A to i přesto, že hardware Galaxy S23 Ultra něco takového technicky podporuje.

Populární tipér zdůrazňuje, že podpora 4K ve 120 snímcích za sekundu je stále ve fázi testování a zdůraznil, že zařazení funkce do finálního produktu stále není zaručeno.

Očekávání však rostou, protože uživatelé jsou zvědaví, zda se Samsungu podaří tuto „vychytávku“ do řady Galaxy S24 úspěšně integrovat či nikoli.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Zdroj: Samsung

Akce Samsungu se uskuteční 17. ledna

Představení očekávané řady Galaxy S24 je naplánováno na výroční akci Samsung Unpacked, která se uskuteční 17. ledna. Mezi očekávaná vylepšení nových chytrých telefonů patří výkonnější procesory, výrazně jasnější obrazovky, integrace umělé inteligence Galaxy Ai nebo kvalitnější fotoaparáty.

Bez zajímavosti není ani to, že se šušká o mírné změně designu, neboť Samsung prý zvažuje, že u prémiového modelu Galaxy S24 Ultra upustí od zakřiveného displeje, místo něj však nejspíš nabídne – podobně jako Apple u iPhonů 15 Pro (Max) – obvodový rámeček z titanu.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung, zdroj: Giczhina

Total
0
Shares