Samsung

Samsung Galaxy S22+ v mučírně! Rozebrali ho do posledního šroubku

  • Ani nový Samsung Galaxy S22+ se nevyhnul důkladné pitvě
  • Jaké komponenty v sobě ukrývá? Podívejte se s námi

Tak trochu jinak a rozhodně netradičně pojal představení chytrého telefonu Samsung Galaxy S22+ server PBKreviews. S ničím se moc nerozpakoval, mobil otevřel a rozebral ho do posledního šroubku.


Nepřehlédněte: 6G v Číně dosahuje takové úrovně, až z toho mrazí. Evropa s USA mají problém


Různé rozborky a pitvy nové elektroniky dělají obvykle youtubeři a specializované weby. Patří mezi ně i zahraniční server PBKreviews, jehož redakce nový Galaxy S22+ svlékla úplně do naha.

Stabilizovaný foťák a antény pro 5G

Nejdříve došlo k nahřátí zadního krytu a odstranění celkem 19 malých šroubků, než bylo možné spatřit základní komponenty telefonu. Pohled na sestavu fotoaparátů potvrdil, že opticky stabilizovány jsou pouze dva čipy – hlavní a teleobjektiv, ultraširokoúhlý foťák OIS nedisponuje.

Redakce PBKreviews poukázala také na 4 500mAh baterii, ukázala 5G antény a zmínila, že výměna displeje u letošního Galaxy S22+ je o něco méně pracná, než tomu bylo u předchozího typu Galaxy S21+. To je rozhodně dobrá zpráva.

Samsung Galaxy S22+ je drahý, má ale perfektní výbavu

Připomeňme, že ve výbavě Galaxy S22+ najdeme 6,6palcový Dynamic AMOLED 2X displej s variabilní obnovovací frekvencí, procesor vlastní výroby Exynos 2200 a hlavní fotoaparát s rozlišením 50 Mpx, který zvládne natáčet 8K video.

Samsung Galaxy S22+ se začne v České republice prodávat 11. března. K dostání bude v černé, bílé, zelené a růžové barvě. Cenu základní verze výrobce stanovil na 26 999 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares