Samsung Galaxy S22 Ultra

Galaxy S22 Ultra má mít přelomový displej. Samsung zaútočí na rekord

  • Řada Galaxy S22 se představí příští rok
  • Výrobce plánuje oživit značku Note
  • Galaxy S22 Ultra bude mít parádní displej

Posledních pár dnů bylo kolem telefonu Galaxy S22 Ultra ticho po pěšině. Nejčastěji se jeho jméno skloňovalo v souvislosti s ať už nedávno odpískanou řadou Galaxy Note, kterou by měl údajně nahradit nebo kvůli zajímavě řešenému modulu zadního fotoaparátu. Jenže, co je to jednomu platné, když jde stále o šuškandu, šeptandu, tipy nebo odhady.

Samsung Galaxy S22 Ultra

O tom, že Samsung zkraje příštího roku chystá novou modelovou řadu, nemá smysl polemizovat. Navíc jde o kolorit, takže tak. Naposledy jsme vás informovali o tom, že vrcholná varianta Galaxy S22 Ultra má oproti zbylým dvěma vypadat jinak. Nabídne ostřejší kontury, dedikovaný slot na S Pen a některé funkce navíc (proto ta paralela s řadou Note).


Nepřehlédněte: Oficiální One UI 4 (Android 12) pro Samsung Galaxy S21 je na spadnutí!


Displej s jasem 1 800 nitů!

A aby toho nebylo málo, se zajímavou zprávou přispěchal server Gizmochina. Ten s odvoláním na tipéra @IceUniverse avizuje, že nová Ultra dostane nejen nelepší displej, ale také vyšší svítivost.

Jako všechno ostatní je potřeba brát tuto informaci s velkou rezervou, přesto maximální jas 1 800 nitů nezní vůbec špatně, co říkáte? V tomto směru by šlo v segmentu chytrých telefonů nepochybně o rekord.

Total
0
Shares