Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22 nedostane rekordně velkou baterii

  • Stále častěji slýcháme o telefonech řady Samsung Galaxy S22
  • Galaxy S22+ a S22 Ultra doplní základní model S22
  • Jakou nové mobily nabídnou kapacitu baterie?

Společnost Samsung některé technické detaily svých připravovaných produktů tradičně nezveřejňuje. Spolehnout se tak musíme na neoficiální informace, které ukazují, že výdrž na baterii u nových Galaxy S22 určitě nebude slabinou.


Nepřehlédněte: Nažhavte své Samsungy. One UI 4.0 (Android 12) letos dorazí dřív


Nové Samsungy Galaxy S22 mají být supervýkonné a mají nabídnout podobnou výdrž na jedno nabití baterie jako předchůdci. Zda je to dobře nebo naopak špatně, to necháme na posouzení každého z vás. Korejec konkrétní údaje tradičně nezveřejnil, ale podle informací organizace 3C, která akumulátory do elektroniky certifikuje, nebudeme vyloženě zklamaní.

Samsung dvakrát ubere

Kapacita baterií Galaxy S22+ a Galaxy S22 Ultra se shoduje s údaji, které před časem propálil známý tipér Ice Universe (@IceUniverse). Akumulátor s označením EB-BS906ABY pro Galaxy S22+ má nabídnout typickou kapacitu 4 500 mAh. Jednalo by se tak o malý downgrade z Galaxy S21 +, který má 4 800mAh baterii. Baterie EB-BS908ABY pro S22 Ultra bude mít typickou kapacitu 5 000 mAh. Ultra tedy zůstane na svém, protože i loňský model S21 Ultra má baterii článku 5 000 mAh. Baterie pro základní Galaxy S22 se v databázi organizace 3C zatím neobjevila, ale podle tipéra Ice Universe bude mít kapacitu 3 800 mAh. Připomeňme, že Galaxy S21 v sobě integruje 4 000mAh baterii.

Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22

Nepřehlédněte: Samsung spustil placení hodinkami. V Galaxy Watch4 funguje služba Google Pay


Samsung Galaxy S22 s rychlým 65W nabíjením?

Dle různých spekulací Samsung v případě řady Galaxy S22 uvažuje o podpoře 65W kabelového nabíjení baterie, což by nebylo na škodu. Současná řada S21 se drží na 25 W a konkurence (i ta z nejnižšího cenového segmentu) je v tomto směru často dál. V Samsungu si nicméně dobře pamatují fiasko s problémovým Galaxy Note 7 a od té doby neexperimentují a dbají především na bezpečnost svých přístrojů. Nemáme to firmě za zlé.

Total
5
Shares