Samsung Galaxy S21

Galaxy S21 FE: tentokrát 100% naživo. Telefon vypadá fantasticky (update)

  • Samsung Galasy S21 FE bude
  • Telefon by se měl představit v lednu
  • Aktuálně uniká na reálném snímku

Update 13. 11. v 19:45

Populární magazín The Verge s odvoláním na tipéra Coinbrs ukázal další skvělé snímky nového Samsung Galaxy S21 FE. A hned zkraje musím říct, že mu to sluší. Subjektivně mi i díky barevně sjednocenému fotomodulu přijde hezčí než sesterská „EsDvacetJednička“.

Co víme dál? Telefon by měl být v provedení kov + sklo, dostane 120Hz Full HD+ Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,4 palce, procesor Exynos 2100 a Snapdragon 888 (v závislosti na regionu) doplněný o 12 GB RAM a 256 GB vnitřní paměti, větší 4 500mAh baterii, 25W drátové, 15W bezdrátové a 4,5W reverzní nabíjení.

Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE | foto: Coinbrs

Původní info ze 3. 11. 2021

Osud fanouškovské edice dlouho visel doslova na vlásku. Po všech těch zaručených zprávách, tipech, šeptandě, že Samsung Galaxy S21 FE nedorazí, to všechno v kostce připomínalo skoro až notoricky známý úvod z většiny pohádek: Bylo, nebylo. Každopádně, momentálně všechno nasvědčuje tomu, že se premiéry přece jen dočkáme.

Jedna jobovka za druhou

Když ale do toho totiž započítáte i příští vlajkovou řadu, je z toho malinko guláš. Objevily se názory, že zatímco Galaxy S21 FE se ukáže v lednu, Galaxy S22 dorazí v únoru nebo březnu 2022.


Nepřehlédněte: Galaxy S22 s Exynosem 2200 přinese ray tracing z počítačů


Samsung Galaxy S21 FE
Samsung Galaxy S21 FE, zadní strana | foto: Roland Quandt

Pak se termíny začaly různě kombinovat a ve výsledku je vlastně jisté jen to, že tyto smartphony budou někdy zkraje příštího roku. Jen nás napadlo, jestli s odstupem času a zpožděným uvedením bude mít fanouškovský Galaxy vůbec smysl.

Galaxy S21 FE poprvé naživo?

Prý ano! Alespoň tohle tvrdí známý tipér Roland Quandt, který na Twitter pověsil fotky zadní krytů. A naše reakce? Ať už je to, jak chce, v barevně sjednoceném kabátku telefon nevypadá vůbec zle! Ale co ty odstíny? Jestli to mají být líbivé pastely, tak to se zatím moc nepovedlo. Schválně: co na to říkáte vy?

Total
0
Shares