Samsung Galaxy S21

Samsung Galaxy S21 dostává One UI 3.1.1, změny Čechy potěší

  • Samsung Galaxy S21 je letošní vlajkovou řadou
  • Na ni právě teď míří nejnovější One UI 3.1.1

Samsung už v podstatě od března posílá do oběhu svou nejnovější verzi uživatelského prostředí One UI. Za těch několik měsíců se aktualizace dočkaly smartphony jako Galaxy S20, Note 20, zástupci populárních “Áček” včetně dalších a dalších modelů střední a nižší střední třídy.

Samsung Galaxy S21 v “novém”

Oproti loňsku jsme se dočkali přímo plejády nejrůznějších novinek, takže One UI 3.1 je právem považováno za jednu z nejvypiplanějších a uživatelsky nejpřívětivějších platforem na mobilní trhu. A teď to nejdůležitější! Korejská značka posílá do oběhu update, který potěší české majitele letošních vlajkových telefonů Samsung Galaxy S21.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21 FE pózuje na interaktivním 3D renderu


Samsung Galaxy S21
Platforma One UI se těší velké oblibě

Nejnovější verze nadstavby One UI 3.1.1 si odbyla svou premiéru u příležitosti představení ohebných novinek Galaxy Z Fold3 a Z Flip3 před více jak dvěma týdny. Znovu nabízí přehršel drobných vylepšení a nových funkcionalit, ale otázka zní: kolik z nich si výrobce přichystal pro řadu Samsung Galaxy S21?

One UI 3.1.1 – Konec přehřívání?

Jak nyní informuje web Sammobile, i když jsou změny kosmetické, nejsou nedůležité. Balíček, který je už dostupný ke stažení v USA, obsahuje: aktuální zabezpečení, plynulejší systémové animace, facelift aplikace Fotoaparát, a hlavně lepší power management procesoru Exynos, který by měl citelně ovlivnit často kritizované přehřívání.

V Česku kdy?

Odhadujeme, že k nám update dorazí v průběhu příštích dvou týdnů, což by odpovídalo termínu pravidelných bezpečnostních záplat.

Total
3
Shares