Samsung Galaxy Buds Live: skvěle hrající fazolky s aktivním potlačením okolního ruchu

  • Galaxy Buds Live lákají na čistý zvuk a hutné basy
  • Mají design, se kterým v davu neztratíte
  • Cena je stanovena na 5 499 Kč

Kromě nových smartphonů série Note 20, tabletů Galaxy Tab S7/S7+ a chytrých hodinek Galaxy Watch3 dnes společnost Samsung představila i sluchátka Galaxy Buds Live, která svým tvarem připomínají fazolky.

O nových Galaxy Buds Live se hodně hovořilo a nyní jsou konečně oficiální. Zaujmout chtějí nejen netradičním designem, který jsme dosud u podobného produktu neviděli, ale i perfektním zvukem. Podle zástupců výrobce hrají lépe než model Buds+ a my nemáme důvod jim neveřit. Velice kvalitní zvuk zajišťují 12mm měniče od AKG a také technologie Bass Duct pro hutný basový přednos.

Nepřehlédněte:

Fazole. Cože, fazole?

Ergonomický zaoblený design Buds Live odpovídá tvaru ucha, takže by měla být
dostatečně pohodlná i k celodennímu nošení. Aby dobře do ucha zapadla, můžete si je
přizpůsobit dvěma velikostmi křidélek. Jak můžete vidět, jejich estetika nepřipomíná nic, co jste kdy viděli nebo nosili.

Galaxy Buds Live | foto: Samsung

Konečně s funkcí ANC

Galaxy Buds Live jsou prvními sluchátky od Samsungu s podporou aktivního potlačení okolních hluků (ANC), což vám umožní odstínit rušivé zvuky, jako jsou projíždějící auta nebo hlučná pračka, a přitom stále vnímat důležitá oznámení a konverzace. Sluchátka neposlouží ale jen pro poslech muziky, lze s nimi také telefonovat, a to díky třem mikrofonkům.

Galaxy Buds Live | foto: Samsung

Ostudu Buds Live pak neudělá ani výdrž. Ostatně skvělou výdrží se chlubil už model Buds+. V případě nových „fazolek“ deklaruje Samsung 6 hodin se zapnutým ANC, s deaktivovanm pak dokonce 8 hodin. S nabíjecím pouzdrem, které slouží pro uložení sluchátek a také jako nabíječka, se dostanete na pěkných 29 hodin.

Cena a dostupnost

Sluchátka Galaxy Buds Live budou k dispozici od 21. srpna za doporučenou cenu 5 499 Kč. K dostání budou v černé, bílé a bronzové barvě.

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.