Samsung Galaxy A52 5G

Samsung Galaxy A52 5G je pořádný fešák a cenově dostupný 5G telefon

  • Galaxy A52 5G o sobě dává hlasitě vědět
  • Na web unikly jeho oficiální rendery, které ukazují pěkný design zadní strany
  • Známe také barevné varianty

V nabídce jihokorejského Samsungu se objeví další designově k dokonalosti dotažený smartphone. Kromě moc pěkného návrhu zadní strany je dobrou zprávou i to, že Galaxy A52 5G nemusí být vyloženě drahý, protože zamíří do střední třídy, kde je těsno a tak si výrobce nemůže dovolit žádnou cenovou divočinu.

Designový skvost

Oficiální rendery připravovaného Galaxy A52 5G nyní prostřednictvím platformy The Voice uveřejnil dobře známý informátor Evan Blass, který na sociálních sítích působí pod přezdívkou @evleaks. A že je na co se dívat! Uznejte sami.

Samsung Galaxy A52 5G
Samsung Galaxy A52 5G | foto: The Voice

Premiéra v únoru?

Koncem minulého týdne získal model Galaxy A52 5G certifikaci od organizace Bluetooth SIG. Jelikož se nejedná o první schválení regulačního orgánu, je pravděpodobné, že Samsung telefon oficiálně představí ještě během února.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Samsung Galaxy A52 5G
Samsung Galaxy A52 5G | foto: The Voice

Na zádech čtyři oči

Z uniknuvších renderů lze vyvodit, že smartphone bude mít plochý displej s jedním průstřelem pro selfie fotoaparát. Opravdová paráda se bude ukrývat vzadu, kde najdeme moc pěkně řešený fotomodul pro čtveřici snímačů. Hlavní a ultraširokoúhlý jsou jistotou. Zbylé dva by pak mohly sloužit pro portrétní a makro snímky.

Cena a barevné varianty

Pokud se Evan Blass nemýlí, tak Galaxy A52 5G do obchodů dorazí v barevných variantách Awesome Violet (fialová), Awesome Blue (modrá), Awesome White (bílá) a Awesome Black (černá). Vrabci na střeše si cvrlikají o částce 300 až 400 dolarů (6 400 až 8 600 korun). Po vzoru S20 FE se v prodeji Galaxy A52 5G objeví v LTE i 5G provedení.

Total
1
Shares