Samsung Galaxy S23

Samsung fanoušci, zbystřete. Nejlepší akce na nový Galaxy S23 končí už zítra!

  • Samsung Galaxy S23 je jedním z nejlepších telefonů planety
  • Zaujme designem, výbavou i prvotřídním fotoaparátem

Předobjednávky novinek Galaxy S23, S23+ a S23 Ultra míří do finále a spolu s nimi brzy skončí i akce Vyšší kapacita za cenu nižší, která se právě u nových Samsungů stala extrémně populární. Už jen do čtvrtka 16. února se tak nabízí poslední příležitost získat například 512GB variantu za cenu 256GB a ušetřit díky tomu 4 500 Kč. Stále také můžete využít výkupní bonus tři tisíce, nebo speciální dodatečnou slevu pro všechny studenty.


Nepřehlédněte: Konkurent Netflixu je ode dneška v Česku! V nabídce má jeden hit za druhým a láká na bezkonkurenční slevu


Tři slevy naráz = sleva 9 950 Kč

Právě během předobjednávek, které končí už za dva dny, se nový Galaxy S23S23+ nebo S23 Ultra vyplatí ze všeho nejvíce. Všechny vyšší kapacity telefonů koupíte za ceny nižších kapacit – pro získání slevy přitom jen stačí v košíku zadat kód „dvojnasobnapamet“ a ušetříte až 4 500 Kč.

Slevu můžete navíc kombinovat s výkupním bonusem, kdy ušetříte další 3 000 Kč, pokud po koupi jakéhokoli Galaxy S23 prodáte svůj starý telefon, tablet nebo třeba chytré hodinky. Studenti pak mohou obě uvedené akce kombinovat ještě se speciální studentskou slevou Mobil Pohotovosti, kdy získají dodatečnou slevu 7 %, což v případě Galaxy S23 Ultra dělá dalších 2 450 Kč. Přesné informace, jak studentskou slevu získat, najdete tady.

Samsung Galaxy S23
Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy S23 za 99 Kč měsíčně

Právě u Mobil Pohotovosti je nová řada Galaxy S23 vůbec nejvýhodnější. Díky speciální službě Dopředný výkup, která je na českém trhu unikátní, zde pořídíte Galaxy S23 za pouhých 99 Kč měsíčně a vrcholný Galaxy S23 Ultra jen za 355 Kč měsíčně. Přesné informace, jak služba funguje, najdete zde.

Zdroj náhledové fotografie: Samsung

Total
0
Shares