Cestovatel v čase, budoucnost

Samozvaný cestovatel v čase předpovídá události na rok 2023: V březnu dojde k této přírodní katastrofě

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v letošním roce?

Uživatel TikToku, který o sobě tvrdí, že je cestovatelem v čase, v jednom ze svých naznačil možný scénář událostí pro rok 2023 a katastrofická proroctví vztáhnout ke konkrétním dnům. Jeho předpovědi je však třeba brát s rezervou.


Nepřehlédněte: Tyto aplikace vysávají baterie jako upír, hned je ze svého telefonu smažte!


TikToker tvrdí, že cestuje v čase

Muž vystupující na TikToku pod přezdívkou „theradianttimetraveler“, o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2869 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět podle něj čekají velké změny.

Cestovatel, vlastním jménem Eno Alaric, uvedl, že se vydal do roku 2023, aby zjistil, čeho se v následujících měsících dočkáme. Letos podle něj civilizaci zasáhnou přírodní katastrofy, dočkáme se setkání s mimozemšťany i mezidimenzionální války. 

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Další podvodník?

Jeho příspěvek získal už několik tisíc laiků. „Zapamatujte si tato data. Lidé možná přehodnotí existenci nás, cestovatelů v čase,“ říká ve videu a upřesňuje data katastrof. „18. března 2023: Wisiller na Aljašce zasáhne zemětřesení o síle 8,1 stupně Richterovy škály. 26. června 2023: V Tichém oceánu je objeven neznámý tvor větší než modrá velryba. Bude dlouhý více než sto metrů. 1. října 2023: První setkání s Goloty – druhem mnohem inteligentnějším než lidé. To později povede k interdimenzionální válce.“

Bizarní tvrzení údajného cestovatele si vysloužila velkou kritiku uživatelů, podle nichž jsou jeho předpovědi úplně mimo. Nutno uznat, že Alaric svými předpovědmi rozhodně zaujme a pobaví.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: mirror

Total
0
Shares