Rychlost až 100 km/h, dojezd 180 km. V Česku se začaly prodávat nadupané koloběžky KAABO

Rychlost až 100 km/h, dojezd 180 km. V Česku se začaly prodávat nadupané koloběžky KAABO

KAABO, nejlepší elektrické koloběžky na světě, jsou opět tady. Po loňském úspěchu, kdy se už během předobjednávek vyprodaly téměř všechny modely, je nyní možné si exkluzivně u Mobil Pohotovosti koloběžky opět předobjednat. Jedná se o novou limitovanou várku koloběžek, ve které Mobil Pohotovost přivezla ty nejžádanější kousky s řadou vylepšení, a také jeden zcela nový model s extrémním výkonem i dojezdem.


Nepřehlédněte: Češi, sháníte sluchátka? Lidl má jedny parádní Sony za fantastickou cenu


Nová verze nejprodávanějšího modelu Kaabo

Koloběžky KAABO jsou skutečně unikátní. Svými parametry a konstrukcí nemají na českém trhu konkurenci a celosvětově jde o nejlepší elektrokoloběžky. Právě titul nejlepší koloběžky roku si vysloužila KAABO Mantis 10 Plus, která se i v Česku stala absolutně nejprodávanějším modelem, a to i díky dojezdu až 75 km, maximální rychlosti 60 km/h a odpružení na předním i zadním kole. Nyní si můžete předobjednat její novou verzi Mantis 10 Plus (2022) za 41 990 Kč, která má navíc světlo, blinkry, klakson, voděodolnost IPX5 a také přepínač mezi eco a turbo módem.

Novinka Wolf King GT Pro 

Mobil Pohotovost ale do Česka přivezla ještě jednu novinku – koloběžku KAABO Wolf King GT Pro. Ta svými specifikacemi cílí skutečně na ty nejnáročnější, jelikož nabízí dva 2000W motory, dojezd až 180 km, rychlost 100 km/h, hydraulické brzdy s ABS, rám z leteckého hliníku a také pokročilé odpružení předního i zadního kola.

Limitované předobjednávky

Koloběžky KAABO si můžete už nyní předobjednat u Mobil Pohotovosti, která je na českém trhu jejich exkluzivním prodejcem. Veškeré předobjednávky budou odeslány 5. května s garancí doručení do 10. května. V rámci předobjednávek je dostupné limitované množství koloběžek, a tak jejich dostupnost platí pouze do vyprodání zásob.

Kteroukoli z koloběžek KAABO si můžete pořídit na splátky bez navýšení, takže navíc nezaplatíte ani korunu. Při koupi koloběžky získáte také zdarma prémiovou záruku, kdy v případě jakýchkoli komplikací u vás servis koloběžku vyzvedne a poté opravenou zase přiveze.

Rychlost až 100 km/h, dojezd 180 km. V Česku se začaly prodávat nadupané koloběžky KAABO
Zdroj: MP.CZ

Zdroj náhledové fotografie: MP.CZ

Total
3
Shares
6 komentářů
 1. Hodila by se informace o homologaci pro provoz na pozemních komunikacích v ČR.
  Magická formulaka “není určena pro běžný provoz” je stupidní = kdo kde najezdil 180km na uzavřeném soukromém pozemku? V Mostě na okruhu?
  Pokud homologaci kolobrndy nemají, tak každý kus je nutno individuálně homologovat a přihlásit, což kupujícímu sežere čas a nějaké ty peníze.

 2. To je zase super reklama která se vydává za článek, tyhle koloběžky v ČR prodává mnoho dalších shopů a už pár let.
  A i další značky které jsou lepší dražší rychlejší.

 3. Není tu nijak rozlišeno, jakou rychlost vyvinou koloběžky při tom běžném režimu, Pokud jsem četl, tak na cestách pro pěší a cyklisty nesmí překročit
  25 km/hod a ty, které mají i ten turbo provoz (viděl jsem kousek z Číny, který jel buď na jeden nebo na dva motory a měl ten přední sloupek ze dvou trubek, reflektor a posílené brzdy jel až těch 65 km/hod a dojezdcasi 70km. (Trochu jsem se vyptával, majitel to měl objednáno přímo z Číny!).
  Ovšem pokud to jede i 100km/hod, je to už pro stojícího hodně nebezpečné a pro ostatní účastníky silničního provozu též! A už by to nemělo být bez nějakého řidičského oprávnění! To už fakt není hračka!
  Viděl jsem i v obchoďáku paní s tou pomalejší skládací koloběžkou. Když vezla ji a ještě syna, což dalo metrák, prý v pohodě 20 km/hod, jinak do 25 km/hod a dojezd asi 50km

 4. Přestaňte tyto skútry okamžitě nazývat koloběžkami! Podněcujete tím uživatele ke způsobu použití, který je v rozporu s uživatelským manuálem, a téměř bez vyjimek končí tragicky – nehledě na to, že klasifikace těchto strojů jako koloběžek přímo odporuje zákonu ČR o provozu na pozemních komunikacich.

 5. Tohle nebude prodejce ani zajímat,,, ten jde o kšeft,,, řidičák aspoň na malý motocykl by měli mít,,, a na cyklo s tím vyjet,, to bude mrtvých

Comments are closed.