Redmi K50 Pro

Uniká Redmi K50 Pro. Dostane Snapdragon 898 a 64Mpx fotoaparát

  • Xiaomi chystá levný vlajkový telefon
  • Redmi K50 Pro dostane čipset Snapdragon 898
  • Fotoaparát ale prvoligový nebude

Redmi, populární značka patřící pod Xiaomi, valí v posledních měsících jeden supertrhák za druhým. Na jaře představila novou řadu K40 s výbornou výbavou a cenou nižší než u konkurence a už brzy plánuje udělat další pořádný průvan. Redmi K50 Pro bude nadupaný supersport. Na co se můžeme těšit?

Když vše vykecá Čína

Chystaná novinka se nám odhalí nejdříve zkraje příštího roku, jak nyní potvrzuje server Gizchina, který prý má zaručené informace z první ruky. Zároveň jedním dechem dodává, že půjde o našlápnutou raketu. V jejích útrobách nebude tikat nic menšího než nový vlajkový procesor Snapdragon 898. Ten by měl mít premiéru ještě letos v prosinci.


Čtěte také: Xiaomi Mi 9T získává Android 11, MIUI 12.5 je v nedohlednu


Nové telefony řady Redmi K40
Redmi K40 se docela povedl, naváže novinka na úspěch?

Paměť? V maximální konfiguraci se očekává až 12 GB RAM a 256GB vnitřní úložiště, už tradičně bez možnosti dalšího rozšíření. To by ještě nevadilo, ale doposud skvělý dojem kazí hlavní fotoaparát. Tady výrobce zatáhne za ruční brzdu.

Redmi K50 Pro – skvělý jen napůl

Pokud šeptanda nekecá, Redmi K50 Pro dostane primární 64Mpx senzor od Omnivision. Ten není špatný, ale momentálně je k mání u celé řady telefonů, které spadají do nižšího ranku. A ani 8Mpx ultra-širokáč stejně jako dedikovaný makro snímač výsledný dojem moc nevylepšují.

Total
2
Shares