Realme pouze dnes výrazně zlevňuje své vybrané telefony. Lidem k nim nadělí fitness náramek zdarma

  • Realme slaví druhé narozeniny
  • V Česku spouští masivní slevy
  • K telefonům dává jako chytrý náramek zdarma

Značka mobilních telefonů Realme dnes slaví dvouleté výročí svého založení a při té příležitosti přichází se zajímavou slevovou akcí, která má platnost ale pouze dnes! Kdo tedy zaváhá, prohloupí.

Pouze dnes

U příležitosti dvouletého výročí společnost Realme se svými partnery připravila dárek všem svým fanouškům. Pouze dnes, tedy v pátek 28. srpna, jsou u většiny obchodních partnerů k dispozici smartphony řady Realme 6 s výraznými slevami a navíc i dárkem v podobě chytrého náramku Realme Band zdarma.

Slevy, které potěší

Realme 6 zlevňuje z 6 599 Kč na hodně pěkných 4 999 Kč, ušetřit nákupem tedy můžete 1 600 Kč, které můžete použít na něco jiného. Levnější je i model Realme 6S (4 989/5 699 Kč) a dárek dostanete i k velmi dobře vybavenému Realme 6 Pro, který je k dostání za 8 990 Kč (9 999 Kč).

Realme v České republice

V České republice působí značka od konce roku 2019. Za tuto relativně krátkou dobu už na trh uvedla 15 smartphonů a AIoT produktů. V ČR má značka realme silného distribučního partnera IRD Distribuce a její produkty nabízí nejvýznamnější prodejci spotřební elektroniky jako Alza, Datart, ElectroWorld, Mall, Smarty, Okay a další. Stejně tak jsou již tři telefony Realme dostupné v nabídce operátora O2. Do konce roku plánuje Realme expanzi i ke zbývajících dvěma významným operátorům, cílem je rovněž atakování pozice mezi pěti největšími dodavateli mobilních telefonů v ČR.

Aktuální novinkou v portfoliu Realme je smartphone Realme X50 – cenově nejdostupnější 5G telefon na trhu bez kompromisů ve výbavě. Nabízí například 120Hz displej, setup se 4 + 2 fotoaparáty, špičkový procesor od Qualcommu nebo systém vodního chlazení pro stabilní herní výkon. Druhou novinkou je Realme C11. Jedná se entry-level model s výrazným mladistvým designem, velkým displejem, duálním fotoaparátem s dedikovaým nočním režimem a obří 5 000mAh baterií.

Total
32
Shares
1 komentář
  1. Super akce, díky, skoda ze se netýká X50 Pro, hned bych kupoval.

Comments are closed.