Realme Pad

Realme chystá fešný tablet pro studenty. Známe specifikace i výbavu

  • Čínský podnik chystá nový tablet
  • Jmenuje se Realme Pad Mini
  • Kdy dorazí a jakou má výbavu?

Tablety nevymřely! Ještě před dvěma lety si odborníci marně lámali hlavu s tím, jak dlouho potrvá, než tato slepá vývojová kolej zmizí nadobro v propadlišti dějin, leč pandemie nemoci Covid-19 všechno změnila a paradoxně odstartovala hlad zejména po tabletech.

Apple je už roky jistota, pak jsou zde další hráči jako Samsung, Lenovo nebo svého času i Huawei, ale právě změna nálady na trhu a zvýšený zájem zákazníků způsobily, že se do popředí derou i ostatní značky jako třeba právě Realme.

Realme Pad Mini

To už nějaké zkušenosti s tablety má, takž de fato není úplným nováčkem. A jak avizuje Gizmochina, populární výrobce už brzy představí Realme Pad Mini s rozměry 211,8 × 124,5 × 7,6mm a váhou 372 gramů.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous smazali ruský úřad pro civilní letectví Rosaviatsia. Zaměsntanci se vrací k tužce a papíru


Realme Pad Mini
Zdroj: Realme

Nabídne IPS displej s rozlišením 1340 × 800 pixelů, procesor Unisoc T616 (o něco méně výkonnější Snapdragon 660) doplněný o 3/4 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti.

Baterie? Solidních 5 000 mAh s podporou 18W nabíjení. A nebude chybět ani USB-C, audiojack 3,5 mm nebo 8Mpx fotoaparát. Premiéra by měla proběhnout už příští týden, cena je prozatím neznámá.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares