Systém nabíjení Realme MagDart

Realme MagDart je revoluční magnetické nabíjení mobilů

  • Realme udělalo krok k mobilní budoucnosti zcela bez drátů
  • MagDart je významné vylepšení bezdrátového nabíjení

Společnost Realme představila oficiálně svůj MagDart, první magnetické bezdrátové dobíjení pro chytré telefony s Androidem. Řešení zahrnuje 50W magnetickou bezdrátovou nabíječku, telefon Realme Flash a také celou řadu doplňků magnetického dobíjení.


Psali jsme: Realme Narzo 30A je nejlevnější 5G telefon


V Realme se rozhodli, že se stanou průkopníkem v oblasti systémů magnetického bezdrátového dobíjení a výsledkem je dnešní premiéra ekosystému MagDart. Je to právě snaha nabízet technologické novinky za dostupné ceny, která vynesla Realme mezi TOP 5 značek na evropském trhu podle počtu dodaných telefonů do prodejní sítě. Firma zaznamenala v meziročním srovnání růst 1800 %.

Realme MagDart s 50W a telefon Flash

Špičková nabíječka je vybavená aktivním vzduchovým chladícím systémem, které udržuje teplotu hlavní desky a cívky na nízké úrovni pomocí kompaktního a výkonného ventilátoru, který umí velkou dávkou vzduchu rychle zchladit vnitřek nabíječky. Ta tak může udržovat vyšší dobíjecí výkon po delší dobu.

Schopnosti nabíječky MagDart výrobce demonastroval na smartphonu Realme Flash, který má baterii kapacity 4 500 mAh. Tu je pomocí magnetického bezdrátového nabíjení možné z 0 na 100 kapacity dobít za necelou hodinu.

Nabíječka MagDart 50W
Nabíječka MagDart 50W předčí Apple MagSafe | foto: Realme

15W nabíječka Realme MagDart

15W nabíječka MagDart Charger je s 3,9 mm tenčí o 26,4 % než nabíječka MagSafe od firmy Apple, ale zároveň je rychlejší díky designu oddělené desky a cívky. Toto řešení navíc od sebe odděluje dva zdroje tepla a snižuje tak jeho tvorbu. Díky tomu může nabíječka pracovat s vyšším výkonem po delší dobu a dokáže naplnit kapacitu 4 500mAh baterie telefonu Realme Flash z nuly na sto procent za 90 minut, tedy za hodinu a půl.

Realme MagDart
Nabíječka MagDart je tenká jen 3,9 mm | foto: Realme

2-in-1 MagDart Power Bank

Realme představilo také MagDart Power Bank a zvláštní dobíjecí základnu. Tyto dva doplňky se mohou spojit a vznikne tak vertikální dobíjecí stanice. Telefon se může nabíjet z powerbanky a její energii zároveň ve stejný čas doplňuje základna. Když potřebujete jít, vytáhnete powerbanku a připnete ji k telefonu. Atraktivní je i design powerbanky využívající kombinaci bílé veganské kůže a hliníku.

Ekosystém magnetického nabíjení Realme MagDart
Ekosystém magnetického nabíjení Realme MagDart | foto: Realme

Další doplňky tvořící systém MagDart

  • MagDart Beauty Light je blesk navržený speciálně pro portrétní fotografii (selfies). Snadno se připojí přes MagDart k telefonu a díky jeho zpětnému nabíjení pak blesk může přisvítit při focení selfies.
  • Peněženka Magdart pojme až tři standardní kreditní karty a může být lehce proměněna ve stojánek telefonu, který lze využít při sledování videí nebo při video hovorech.
  • Pouzdro s názvem „realme GT MagDart Charging Case“ umožňuje využívat technologii MagDart i telefonům realme GT. Pouzdro se zapojí přes konektor USB-C a pak už lze telefon dobíjet bezdrátově s nabíječkou MagDart.
Total
1
Shares