Realme 8 Pro

Realme je v Česku čtvrtým největším výrobcem telefonů

  • Canalys: Realme proniklo ve druhém čtvrtletí do TOP 5 na 18 evropských trzích
  • V regionu střední a východní Evropy je Realme v TOP 4 s růstem ve výši 2040 %

Nejrychleji rostoucí značka chytrých telefonů na světě Realme se ve druhém čtvrtletí letošního roku dokázala dostat do TOP 5 na 18 světových trzích. Vyplývá to ze statistik analytické agentury Canalys, která se odvolává na aktuální data počtu dodaných přístrojů do prodejní sítě. V Česku je dravé Realme v prodejích čtvrté.


Nepřehlédněte: Raketový růst Realme. V Evropě útočí velmi nízkými cenami


Realme bere Česko útokem

Podle zprávy Canalysu mapující dodávky chytrých telefonů do prodejní sítě po celém světě se druhé čtvrtletí 2021 stalo pro Realme průlomovým obdobím v Evropě. Proniklo do největší pětky a zaznamenalo 1282% růst , nejvyšší ze všech výrobců smartphonů. Realme se pyšní druhým místem ve Slovinsku, třetím v Polsku, čtvrtým v České republice a pátým poprvé také v Itálii. V regionu střední a východní Evropy proniklo Realme v počtu dodaných přístrojů do TOP 4 s růstem ve výši 2040 %.

Realme 8 a Realme 8 Pro
Realme 8 a Realme 8 Pro | foto: Realme

100 milionů prodaných smartphonů

Tak rozsáhlé zastoupení mezi nejlepší pětkou je pro Realme rekordní. Společnost přitom už jednoho významného milníku v nedávné době dosáhla. Dokázala za tři roky od svého vzniku prodat na celém světě 100 milionů přístrojů. To se žádnému jinému výrobci smartphonů takto rychle nepovedlo.


Nepřehlédněte: Raketový růst Realme. V Evropě útočí velmi nízkými cenami


„V srpnu slavíme třetí narozeniny Realme, a tak nás tak silný růst na všech trzích, kde působíme, těší o to víc,“ řekl zakladatel a CEO realme Sky Li. „Budeme se dál snažit měnit zavedené pořádky a nabízet našim uživatelům výkonné, stylové a cenově výhodné přístroje.“

Total
0
Shares